01.12.2019
  • YIT

Reimo Ehrstein: „Pöörame suurt rõhku tööohutusele.“

Reimo on töötanud erinevates valdkondades: sadamaehitused, kaid, muulid, lainemurdjad, insenerirajatised, trammiteed.

Reimo on YIT ehitusvaldkonna juht, ta liitus meie meeskonnaga 2019. aasta kevadel. Tema „ehitajakarjäär“ sai alguse 1992. aastal, mil Reimo keskkooli lõpetas ja ehitust õppima asus. Viis aastat hiljem ulatas tollane Tehnikaülikooli rektor Olav Aarna Reimole ehitusinseneri diplomi, mille järel algas noore ehitusinseneri tööelu YIT eelkäija Koger & Sumbergi juures. Reimo on töötanud erinevates valdkondades: sadamaehitused, kaid, muulid, lainemurdjad, insenerirajatised, trammiteed.

„Pöörame suurt rõhku tööohutusele.“

Reimo sõnul on Koger & Sumbergist välja kasvanud YIT-sse kaasa võetud töötajasõbralik ja perekeskne töökultuur, töötajast hoolimine ja tema oskuste hindamine. Reimo rõhutab, et talle on oluline ka tööohutus.

Kui Reimo peaks lasteaialapsele selgitama, mis tööd ta teeb, teeks ta seda järgmiselt: „Esmalt tuleb paberile üks maja joonistada ja siis tuleb see maja päriselt valmis ehitada, kus Sina saaksid tulevikus oma maju joonistada.“

Reimo püüab oma elu seada lihtsa moto järgi: ära tee teisele seda, mida sa ei taha, et sulle tehtaks.

Soovid tulla YIT meeskonna liikmeks? Vaata lähemalt töö ja praktika lehelt. 

Kontakt

Annan nõusoleku enda isikuandmete salvestamiseks turunduslikel eesmärkidel (nt kampaaniate ja infokirjade saatmiseks).

Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

Müügikontori kontakt

YIT Eesti
Pärnu mnt 102b I korrus, 11312 Tallinn
Tööaeg: 8:30-17:00
Sulge
Me kasutame küpsiseid, et pakkuda Teile paremaid teenuseid.

YIT koos meie partneritega kogume küpsiste kasutamise kaudu andmeid, et pakkuda parimat võimalikku kasutajakogemust, kasutaja statistikat ja personaalselt Teile suunatud pakkumisi.

Valides "Nõustun" annate nõusoleku oma info kogumiseks. Küpsistest saate loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised.

Loe lähemalt