Ärikinnisvaraarendus

     

Milline võiks olla tuleviku ärikinnisvara? 

Arendame ja ehitame kontori-, äri- ja tootmishooneid, logistikakeskuseid ning avalikke hooneid. Meie arendatud ärikinnisvara on hea asukohaga ja logistiliselt hästi ühendatud. Meie lahendused on paindlikud ja kooskõlas kliendi vajadustega. 

MotorCenteri idee on pakkuda autoomanikule võimalikult laia spektrit sõidukiga seotud teenustest ühe katuse all. Taoline kontseptsioon on Eesti oludes uudne, sest seni on autoteenustele spetsialiseerunud ettevõtted asunud killustatult erinevates kohtades.

Korraga saab keskuses teenindada 20-30 autot. 

Lisainfot uute MotorCenter keskuste ja vabade rendipindade kohta saate võttes ühendust ärikinnisvara müügispetsialistiga.

YIT alustas kolmanda MotorCenter keskuse rajamist Tähesaju piirkonda

YIT kontserni poolt väljatöötatud auto-moto valdkonna tegevuseks sobiva ärihoone “MotorCenter” kontseptsiooni alusel on tänaseks Tallinnasse ehitatud kaks edukalt toimivat esindust: MotorCenter Peetri ja MotorCenter Lasnamäe. Külastajate heakskiidu leidnud keskuste eduloost innustatult on YIT alustanud uue MotorCenteri rajamist Tähesaju piirkonda. MotorCenter Tähesaju valmib detsembris 2020. 

Lähtuvalt MotorCenteri kontseptsioonist on meie sooviks koondada ühe katuse alla teineteist täiendavad autondusettevõtted. Tehnoülevaatus, rehvivahetus, remonditöökoda, pesula ja kaubandus võimaldavad keskuse külastajal lahendada ühe korraga kõik autoga seonduvad probleemid meeldivas ja modernses keskkonnas. Keskusesse on planeeritud ka Stock-Office tüüpi pinnad, millest ligikaudu 2/3 moodustab ladu ning ülejäänud osa on müügisaal ja olmeruumid. 

Lisainfot uute MotorCenter keskuste ja vabade rendipindade kohta saate võttes ühendust ärikinnisvara müügispetsialistiga. Kiirematel liitujatel on suurepärane võimalus kaasa rääkida rendipinna projekteerimisel ja seeläbi kohandada äripind vastama oma vajadustele.

Uut MotorCenter Tähesaju iseloomustavad märksõnad on:

 • kaasaegne hoone
 • atraktiivne asukoht
 • hea juurdepääs
 • oma ala parimad ettevõtted
 • lisaväärtust loov kaubamärk

MotorCenter Tähesaju tutvustus

Public-Private Partnership projektid

Public-Private Partnership projektid (PPP-projektid) ehk teisisõnu koostööprojektid riikliku ja erasektori vahel sisaldavad lisaks tavapärastele meie poolt pakutavatele projekteerimise ja ehitamise teenustele ka meiepoolset finantseerimist. PPP-projektid võimaldavad riiklikul sektoril väga lühikese aja jooksul ellu viia rahaliselt mahukaid projekte juhul kui projekt on märgitud kohalikus arengukavas, kuid eelarves riigihanke korraldamiseks vajaminev summa veel puudub. Lisaks võimaldab PPP-meetod jagada riske. Jagage meiega oma visioone ja me aitame leida lahenduse.

 

     

 • Haapsalu Veekeskus

  Haapsalu Veekeskus valmis koostöös Haapsalu Linnavalitsusega 2003. aastal. 2 200 ruutmeetrise kogupindalaga keskuses on ujumisbassein kuue 25-meetrise rajaga, lastebassein, saunakompleks, ruumid aeroobikatrenniks, ilusalongile ja massaažile.

 • image from http://www.rakverespordikeskus.ee/

  Rakvere Spordikeskus

  Rakvere Spordikeskus valmis koostöös Rakvere Linnavalitsusega 2004. aastal. 5 250 ruutmeetrise kogupindalaga spordikeskuses on kolm korvpalliväljakut, lauatennise-, maadlus-, jõu- ja aeroobikasaalid. Palliväljakud vastavad rahvusvaheliste võistluste korraldamise nõuetele. Spordisaalis on 2 422 istekohta pealtvaatajaile spordivõistluste jälgimiseks. Lisaks saab spordihalli kasutada ka kontsertide korraldamiseks, sel juhul on võimalik saali paigaldada 500 lisaistekohta. Rakvere spordihall oli valmides istekohtade arvult Eestis suuruselt teine spordirajatis Saku suurhalli järel.

 • image from http://www.concert.ee

  Jõhvi Kontserdimaja

  Jõhvi Kontserdimaja valmis koostöös Eesti Kontserdiga 2005. aastal. 10 000 ruutmeetrise kogupindalaga ning 2-5 korruselise hoonekompleksi põhimahu moodustab polüfunktsionaalne kontserdisaal 770 külastajale ja 160-kohaline kammersaal. Kontserdimajas on ruumid kohalikule muusikakoolile, koolituskeskusele ning kohvikule. Külastajatele on rajatud 105-kohaline autoparkla.

   

 • Pärnu Noorte Kergejõustikumaneež

  Pärnu Noorte Kergejõustikumaneež valmis 2006. aastal koostöös Pärnu Linnavalitsusega. 3 300 ruutmeetrise kogupindalaga kergejõustikumaneežis on kaug-, kolmik- ja kõrgushüppe ning kuulitõuke platsid, kettaheite võrk, jooksurada, tõkkejooksu ala, jõusaal, korvi- ja võrgukonstruktsioonid, ronimisköied ning pesemisruumid.

Tarvo Tuga
Ärikinnisvara müügispetsialist
Pärnu mnt 102b, Tallinn 11312

Annan nõusoleku enda isikuandmete salvestamiseks turunduslikel eesmärkidel (nt kampaaniate ja infokirjade saatmiseks).

Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

Annan nõusoleku enda isikuandmete salvestamiseks turunduslikel eesmärkidel (nt kampaaniate ja infokirjade saatmiseks).

Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

Sulge