MotorCenter Kadaka

Eelmüük
Vabade äripindade arv:

10

Äripindade arv kokku:

10

Rohkem detaile

Projekti info

YIT kontserni poolt väljatöötatud auto-moto valdkonna tegevuseks sobiva ärihoone “MotorCenter” kontseptsiooni alusel on tänaseks Tallinnasse ehitatud kolm edukalt toimivat esindust: MotorCenter Peetri, MotorCenter Lasnamäe ja MotorCenter Tähesaju. Külastajate heakskiidu leidnud keskuste eduloost innustatult on YIT alustanud uue MotorCenter keskuse rajamist Mustamäel aadressil Kivikülvi tn. 9.

Lähtuvalt MotorCenteri kontseptsioonist on meie sooviks koondada ühe katuse alla põhiliselt teineteist täiendavad autondusettevõtted.

Tehnoülevaatus, rehvivahetus, remonditöökoda, pesula ja kaubanduspinnad võimaldavad keskuse külastajal lahendada ühe korraga kõik autoga seonduvad probleemid meeldivas ja modernses keskkonnas.

Keskusesse on lisaks "Sõiduki teeninduse" ruumidele planeeritud ka kaasaegsed "Kaubanduse" ja "Stock-Office tüüpi pinnad.

MotorCenteris pakutavad äripinnad omavad eraldi sissepääse ning on kohandatavad vastama üürnike vajadustele.

MotorCenter Kadaka planeeritud valmimisaeg on suvi 2022.

STOCK-OFFICE TÜÜPI PINNAD • KAUBANDUSPINNAD • TEENINDUSPINNAD

Parim paik autonduse ärile!

MotorCenter Kadaka 3D

MotorCenter Kadaka

Uut MotorCenter Kadaka keskust iseloomustavad märksõnad on kaasaegne hoone, atraktiivne asukoht, hea juurdepääs, oma ala parimad ettevõtted ja lisaväärtust loov kaubamärk. Tehnoülevaatus, rehvivahetus, remonditöökoda, pesula ja kaubanduspinnad võimaldavad keskuse külastajal lahendada ühe korraga kõik autoga seonduvad probleemid meeldivas ja modernses keskkonnas.

MotorCenter Kadaka asukoht

Asume Tallinna kesklinnast 6 km kaugusel

MotorCenter Kadaka asub Tallinna kesklinnast vaid 6 km kaugusel ja on mugavalt ligipääsetav nii isikliku kui ka ühistranspordiga. Meie naabriteks on tuntud ettevõtted nagu Automaailm, Ramirent, Cramo, Würth, Onninen, Vianor, Hydroscand, Sotka jt.

Kaart ja teenused

Võta ühendust ja küsi lisa!

Tarvo Tuga
Ärikinnisvara müügispetsialist
Pärnu mnt 102b, Tallinn 11312

Kontakt

Soovin kasutada võimalust saada eksklusiivset teavet soodsatest pakkumistest, uutest projektidest ja uudiskirjadest ning muid huvitavaid elulisi nõuandeid või inspiratsiooni

Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

Kõik kodulehel olevad pildid on illustratiivsed.