YIT Plus

YIT Plus

Sinu kodu portaal mugavama elu jaoks

YIT Plus on YIT kodu kaasaegne veebikeskkond, mille abil on elanikel võimalik igal ajahetkel jälgida oma kodu ja elamuühistuga seotut. Teenus moodustab veebikogukonna, kus elamuühistu ja juhatuse liikmed, partnerid ja YIT esindajad saavad omavahel lihtsalt ja kiiresti suhelda. 

YIT Plus eesmärk on lihtsustada ja kiirendada igapäevaelu, kodu ja ühistuga seotud tegemisi ning luua põnevaid pakkumisi YIT Plus kasutajatele. 

 YIT PLUS

Kõik koduga seotu on mugavalt veebis

YIT Plus teenuse- ja teabekanalil saate ligipääsu maja ning korteriga seotud dokumentidele. Kodumasinate hooldusjuhendeid, elamuühistu teavet ja kõiki teisi koduga seotud dokumente hoitakse turvaliselt ühes kohas ja vajadusel on need koheselt leitavad. Puudub vajadus dokumentide sorteerimiseks ja arhiveerimiseks.

Naabruskonna uudised elektroonilisel teadetetahvlil

Sellelt leiate nii ühistu tähtsad teadaanded kui ka elanike isiklikud kuulutused. Teadetetahvlilt saate aktuaalset teavet naabruskonnas toimuva kohta, alates ühistu koosolekutest kuni hoovitalguteni. Võite ka ise üritusi korraldada. YIT Plus on suurepärane kanal, mille kaudu naabritele teateid saata ja majarahvaga tutvuda.

Ehitusplatsi uudised ja eluasemega seotud soodustused

Kui kodu on alles ehitamisjärgus, on võimalik jälgida ehitusplatsil toimuvat ja end uue kodu valmimisega kursis hoida. Samuti postitatakse YIT Plusi koduga seotud olulised tähtajad ja kuupäevad. YIT Plus pakub soodsamalt ka oma koostööpartnerite teenuseid. Tutvuge YIT ja meie partnerite poolt pakutavate soodustustega, alates koristusteenustest kuni sisekujundus- ja kolimisteenusteni.

Garantiiküsimuste korral saada päring YIT Plusis

YIT Plusi on koondatud kõik garantiiga seotud küsimused. Nii ostu- kui ka ehitusjärgsete garantiiküsimuste korral on vastused leitavad ühest kohast. YIT Plusis saate kiirelt ja mugavalt esitada garantiipäringu koos vajalike fotodega.

Lisa YIT Plus kasutajaks oma pereliikmed või üürilised

YIT Plus teabekanaliga saavad liituda ka pereliikmed või üürilised.

Küsi lisa

Müügikontori kontakt

YIT Eesti
Pärnu mnt 102b IV korrus, 11312 Tallinn
Tööaeg: 8:30-17:00