Korterite müügiinfo

Korterite müügiinfo

Korteri omandamise 3 etappi:

Koostöös finantseerimist pakkuvate pankadega on võimalikud ka allolevast erinevad finantseerimisviisid. 

1. Broneerimine 

Korteri broneerimiseks palume täita kodulehelt korteri juures olev vorm või saata müügispetsialistile e-kirja teel vastavasisuline avaldus. Korter broneeritakse kuni 30-ks kalendripäevaks ning see on Kliendi jaoks tasuta. Pärast vormi täitmist või e-kirjas saatmist võetakse Teiega hiljemalt järgmise tööpäeva jooksul ühendust. Kui YIT ei saa korteri broneerinud isikuga ühendust kolme tööpäeva jooksul, on õigus YIT-l broneering ühepoolselt tühistada.

Antud perioodi jooksul valmistatakse ette ning sõlmitakse notariaalne võlaõiguslik- või koheselt asjaõiguslik müügileping vastavalt sellele millises ehitusjärgus hoone on.

2. Võlaõigusliku lepingu sõlmimine

Võlaõiguslik müügileping sõlmitakse 30 päeva jooksul alates broneerimisavalduse esitamisest. Nimetatud lepingu sõlmimisel tasub ostja 20 % korteriomandi ostuhinnast. Sissemakse suurus võib ostjast või korteri ostu finantseerimise viisist tulenevalt olla tavapärasest madalam, küsi lisainfot ja personaalset pakkumust müügispetsialistilt.

 

3. Asjaõigusliku lepingu sõlmimine

Peale ehitustööde lõpetamist ja korteri ülevaatust Kliendi poolt sõlmitakse notariaalne asjaõiguslik leping. Asjaõiguslepingu sõlmimisel tasub Klient ülejäänud osa ostu-müügihinnast ning lepingu sõlmimise järgselt saab Klient korteri omanikuks.

Broneeringust taganemine/
pikendamine

Broneeringust on võimalik taganeda 14 päeva jooksul alates broneerimissoovi kirjalikust avaldamisest. Broneeringu taganemise soovi korral palume saata kirjalik avaldus müügispetsialistile.

NB! Kui klient ei vasta broneerimisvormi täitmisest ühe tööpäeva jooksul müügispetsialisti poolt saadetud kirjadele ning kõnedele või ei edasta müügilepingu tarbeks vajaminevaid andmeid on YIT esindajal õigus broneering ühepoolselt tühistada. Broneeringu tähtaega on võimalik pikendada vastavalt kokkuleppele müügispetsialistiga. 

Lepingu hind

Sisaldab 

+ siseviimistlust  
+liitumistasu elektrivõrguga  
+ liitumistasu veevarustuse ja kanalisatsiooniga

Ei sisalda

- telefonivõrguga liitumise tasu  
liitumistasu kaabel- või digitelevisiooni võrguga 
müügilepingu sõlmimisega seotud notaritasu ja riigilõivu 

Garantii

AS YIT Ehitus garanteerib teostatud ehitustööde, kasutatud materjalide ning paigaldatud seadmestiku vastavuse Eesti Vabariigis tunnustatud kvaliteedinõuetele.

Kõik garantiid puudutavad küsimused palume saata e-posti aadressile kodugarantii@yit.ee

Mida peab teadma eluruumi soetav äriühing

Kinnisvaraga seotud tehingute maksustamise reeglid on väga nüansirohked. Seetõttu tekib eluruume ettevõtluses kasutavatel äriühingutel sageli küsimusi, millisel viisil tuleks maksustada ühte või teist tehingut. Eesmärgiga aidata Teil sellel nüansirohkel maksumaastikul orienteeruda, anname siinkohal väikese ülevaate erinevates seadustes sätestatud reeglitele, mida peaks silmas pidama just ettevõtluses kasutatavate eluruumidega seotud maksuarvestuses. 

Vaata täpsemalt: Mida peab teadma eluruumi soetav äriühing

Küsi lisainfot müügispetsialistilt

Kairiin Kingumets
Müügispetsialist
Eva-Liisa Tamm
Müügispetsialist
Helina Toome
Müügispetsialist
Margit Kujala
Müügispetsialist Soome kliendile
Müügiosakond
Pärnu mnt 102b, 11312 Tallinn

Kontaktivorm

Annan nõusoleku enda isikuandmete salvestamiseks turunduslikel eesmärkidel (nt kampaaniate ja infokirjade saatmiseks).

Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

Müügikontori kontakt

AS YIT Eesti
Pärnu mnt 102b I korrus, 11312 Tallinn
Tööaeg: 8:30-17:00
Sulge