Luige 5

Planeerimisjärgus
Korterite arv kokku:

50

Rohkem detaile

Kõik kodulehel olevad pildid on illustratiivsed.

Hubane ja keskkonnasäästlik pesa Kristiines

Kas usud, et elu linnas võib olla midagi hoopis muud kui klaasist tornid, kõrvulukustav müra ja autouputus? Kuidas kõlab kodu hoopis Kristiine aedlinna rahulikus tuksumises, keset rohelust, linnulaulu, õunapuude ja sirelite magusat lõhna, kus samas kõik linnaelu mõnud on käeulatuses?

Sinu uus Tallinna kodu aadressil Luige 5 on ideaalne koht aktiivse päeva alustamiseks, pere- ja sõprade seltsis lõbusa või lõõgastava päeva veetmiseks ning rahulik turvaline paik, kuhu jõuda pärast tegusat tööpäeva.

Puitfassaadiga hoone sobitub maitsekalt Kristiine rahulikku piirkonda tänu oma kaasaegsele arhitektuurikeelele, mis oma katusevormidega ei vaata mööda piirkonnale iseloomulikust miljööst.

Luige tänava arenduses valmib 50 A-energiaklassi nõuetele vastavat kodu ning huvilised saavad valida endale sobivaima pesa 1-4 toaliste korterite seast, mille suurus ulatub 29 ruutmeetrist tervelt 90 ruutmeetrini. Valdav enamus korteritest saab nautida soojemate ilmadega õuesolekut ka rõdul või terrassil. Kahe liftiga hoones on loodud panipaik igale korterile.

A-energiaklassi nõuetele vastav hoone tähendab teatavasti väiksemale keskkonnajalajäljele ka väiksemaid küttekulusid – selle eest kannab Luige 5 majas hoolt maasoojuspump, mis nagu nimigi ütleb, ammutab energiat maapinnast läbi vertikaalsete puuraukude. Tänu sellele lahendusele on Sinu uues pesas talvel mõnusalt soe ning kuumadel suvepäevadel meeldivalt jahe – ja seda ilma hoone fassaadi ja katust risustavate lisaseadmeteta. Loomulikult on hoones kasutusel ka taastuvenergia tootmiseks päikeseelektrijaam, millest saadav energiavõimsus katab ära hoone tarbimisvajaduse.

Elades Luige tänaval võid lubada endale täielikult autovaba elu. Koolid, lasteaiad, kaubanduskeskused, sportimisvõimalused, terviseteenused, meelelahutus – kõik on jalutuskäigu või paari bussipeatuse kaugusel.

Aga vahel tekib tahtmine isegi kõige hubasemast pesast välja lennata ja kaugemaid avastusretki ette võtta. Seetõttu on Luige 5 arenduse elanikele loodud 65 parkimiskohta, mis on rajatud esimese korruse tasapinnale ja elegantselt ülejäänud hoonega kaetud. Nii harmoneerub parkimisala täiuslikult aedlinnaliku miljööga.

Kas Luige tänav 5 kõlab nagu Sinu tulevase kodu aadress? Registreeri oma huvi ning oled esimeste seas, kes saab tutvuda valmivate korterite planeeringute ja hindadega, et leida endale ja oma perele see ideaalne pesa.

Kristiine
Kodu aedlinna rahulikus tuksumises, keset rohelust
  • Turvaline ja rahulik piirkond
  • Läheduses lasteaiad, koolid ja huviharidus
  • Kõik on jalutuskäigu või paari bussipeatuse kaugusel
Külasta lehte

Kaart ja teenused

Registreeri huvi

Aitäh, et projekti vastu huvi tunned! Meil läheb veel natuke aega, enne kui täpsemat infot jagada saame. Palun jäta aga oma kontaktid ning kuuled kindlasti esimesena, kui meil kõige uuemate projektide kohta uudiseid on!

Luige 5
Soovin kasutada võimalust saada eksklusiivset teavet soodsatest pakkumistest, uutest projektidest ja uudiskirjadest ning muid huvitavaid elulisi nõuandeid või inspiratsiooni.

Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

Eva-Liisa Tamm
Müügijuht
Margit Kujala
Müügispetsialist