MotorCenter Laagri

Planeerimisjärgus
Vabade äripindade arv:

12

Rohkem detaile

KAASAEGNE HOONE • ATRAKTIIVNE ASUKOHT • HEA JUURDEPÄÄS • LISAVÄÄRTUST LOOV KAUBAMÄRK

Parim paik autonduse äriks!

Projekti info

YIT kontserni poolt väljatöötatud auto-moto valdkonna tegevuseks sobiva ärihoone “MotorCenter” kontseptsiooni alusel on tänaseks Tallinnasse ehitatud kolm edukalt toimivat esindust: MotorCenter Peetri, MotorCenter Lasnamäe ja MotorCenter Tähesaju. Külastajate heakskiidu leidnud keskuste eduloost innustatult on YIT alustanud uue MotorCenter keskuse rajamist Tallinna piiril Laagris aadressil Kaupmehe põik 7.

MotorCenter keskuste eesmärgiks on pakkuda autoomanikele auto-moto teemaga seonduvaid tooteid ja teenuseid mugavalt ühes kohas.

Keskusesse on lisaks "Sõiduki teeninduse" ruumidele planeeritud ka kaasaegsed "Kaubanduse" ja "Stock-Office“ tüüpi pinnad.

MotorCenteris pakutavad äripinnad omavad eraldi sissepääse ning on kohandatavad vastama üürnike vajadustele.

Lähtuvalt MotorCenteri kontseptsioonist on meie sooviks koondada ühe katuse alla põhiliselt teineteist täiendavad autondusettevõtted. Tehnoülevaatus, rehvivahetus, remonditöökoda, pesula ja kaubanduspinnad võimaldavad keskuse külastajal lahendada ühe korraga kõik autoga seonduvad probleemid meeldivas ja modernses keskkonnas.

MotorCenter Laagri

MotorCenter Laagri

MotorCenter Laagri 3100m² suuruses ärihoones hakkab paiknema 12 üüripinda suurustega 150m² kuni 500m². On olemas spetsiaalselt autondusele kui ka kaubanduseks laiemalt sobivad stock-office tüüpi pinnad. Üüripinnad koosnevad kõrge lae ja tõstväravaga suuremast lao- kaubanduse- või teeninduse pinnast ning klienditeeninduse ja olmeruumidest. Kõikidel üüripindadel on individuaalsed sissepääsud ja tehnosüsteemid. Siselahendused on kohandatavad vastama konkreetse ettevõtte vajadustele. Hoone ümber kinnistul on parkla 140-le autole ning olemas ka elektriauto laadimispunkt.

Asukohast

MotorCenter Laagri, aadressiga Kaupmehe põik 7, asub Tallinna piiril Gate Tallinn äripargis. Kiire ja lihtne ühendus linnaga Via Baltica (Tallinna-Riia) maantee kaudu ja rongiliiklus muudavad asukoha kõigile ligipääsetavaks. Hea asukoht tagab kiire ligipääsu Tallinna ringtee kaudu Tartule, Paldiskile ja Pärnule.

Piirkond on välja kujunenud üheks Tallinna lähiümbruse oluliseks äri-, ja teeninduspiirkonnaks. Meie naabriteks on tuntud ettevõtted nagu Makita, Solina, Onninen, Leab, Stoneridge Electronics, Karl Storz, Chemi-Pharm, DSV Logistics, Itella, MB, Citroën (Veho), Iveco (IV Pluss), Škoda (SKO Motors), Renault (City Motors), Rimi, Bauhof, Handymann, Coop, Hortes jt.

Kaart ja teenused

Võta ühendust ja küsi lisa!

Tarvo Tuga
Ärikinnisvara müügispetsialist
Pärnu mnt 102b, Tallinn 11312

Kontakt

Soovin kasutada võimalust saada eksklusiivset teavet soodsatest pakkumistest, uutest projektidest ja uudiskirjadest ning muid huvitavaid elulisi nõuandeid või inspiratsiooni

Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

Kõik kodulehel olevad pildid on illustratiivsed.