MotorCenter Laagri

Planeerimisjärgus
Vabade äripindade arv:

13

Äripindade arv kokku:

13

Rohkem detaile

KAASAEGNE HOONE • ATRAKTIIVNE ASUKOHT • HEA JUURDEPÄÄS • LISAVÄÄRTUST LOOV KAUBAMÄRK

MotorCenter - Parim koht sinu ärile!

Projekti info

YIT kontserni poolt väljatöötatud auto-moto valdkonna tegevuseks sobiva ärihoone “MotorCenter” kontseptsiooni alusel on tänaseks Tallinnasse ehitatud kolm edukalt toimivat esindust: MotorCenter Peetri, MotorCenter Lasnamäe ja MotorCenter Tähesaju. Külastajate heakskiidu leidnud keskuste eduloost innustatult on YIT alustanud uue MotorCenter keskuse rajamist Tallinna piiril Laagris aadressil Kaupmehe põik 7.

MotorCenter keskuse eesmärgiks on luua ühe katuse all soodne keskkond auto-moto, muu tehnika ja vabaaja teemadega seonduvate teenuste ja kaupade pakkujatele.

Keskusesse on lisaks "Sõiduki teeninduse" kasutusotstarbega ruumidele planeeritud ka kaasaegsed "Kaubanduse" ja "Stock-Office“ tüüpi pinnad.

MotorCenter keskuses pakutavad üüripinnad on eraldi sissepääsudega ning ruumilahendused on kohandatavad vastama üürniku vajadustele.

MotorCenter Laagri

Uus MotorCenter® keskus kerkib just suure kasvupotentsiaaliga Tallinna piiril asuvasse Via Baltica trassi äärsesse Gate Tallinn äriparki, kuhu mitmed Baltikumi juhtivad kaubandusettevõtted on juba rajanud oma kaasaegsed peakontorid, ehitades selleks välja enam kui 62 000m² ulatuses äri-, lao- ja tootmispindasid.

MotorCenter Laagri hoone asukoht on nähtav Tallinn-Pärnu maanteelt ja mööduv liiklusvoog ületab umbes 20 000 sõidukit ööpäevas. Maanteeühendused Tallinna ringtee kaudu annavad lihtsa ligipääsu Tartule, Paldiskile ja Pärnule.

MotorCenter Laagri

Ärikeskus MotorCenter Laagri

MotorCenter Laagri 3100m² suuruses ärihoones hakkab paiknema 13 üüripinda suurustega 150m² kuni 500m². On olemas spetsiaalselt autondusele kui ka kaubanduseks laiemalt sobivad stock-office tüüpi pinnad. Üüripinnad koosnevad kõrge lae ja tõstväravaga suuremast lao- kaubanduse- või teeninduse pinnast ning klienditeeninduse ja olmeruumidest. Kõikidel üüripindadel on individuaalsed sissepääsud ja parkimiskohad. Siselahendused on kohandatavad vastama konkreetse ettevõtte vajadustele. Hoone ümber kinnistul on parkla 138-le autole ning olemas ka elektriauto laadimispunkt.

Kasvav äri- ja elupiirkond

Motor Center Laagri, aadressiga Kaupmehe põik 7, Saue vald, Laagri alevik, asub Tallinna piiril Gate Tallinn äripargis. Kiire ja lihtne ühendus linnaga Via Baltica (Tallinna-Riia) maantee kaudu ja rongiliiklus muudavad asukoha kõigile ligipääsetavaks.

Gate Tallinn äripark on välja kujunemas üheks Tallinna lähiümbruse tähtsamaks äri- ja teeninduspiirkonnaks. Siia on oma peakontorid juba rajanud mitmed Baltikumi juhtivad kaubandusettevõtted nagu Makita, Rimi ja Solina, ehitades selleks välja enam kui 62 000m² ulatuses äri-, lao- ja tootmispindasid. Lähiaastatel on Äriparki oodata täiendavalt kuni 180 000m² äri- ja elamispindade lisandumist.

Naabruskonnas tegutsevad tuntud ettevõtetest Onninen, Leab, Stoneridge Electronics, Karl Storz, Chemi-Pharm, DSV Logistics, Itella, Auto Halle, Würth, IV Pluss, SKO Motors, City Motors, Bauhof, Handymann, Coop, Hortes jne.

Kaart ja teenused

Võta ühendust ja küsi lisa!

Indrek Jakobson
Ärikinnisvara arendusosakonna juht
Pärnu mnt 102b, Tallinn 11312

Kontakt

Soovin kasutada võimalust saada eksklusiivset teavet soodsatest pakkumistest, uutest projektidest ja uudiskirjadest ning muid huvitavaid elulisi nõuandeid või inspiratsiooni

Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

Kõik kodulehel olevad pildid on illustratiivsed.