Koos oleme YIT

Meie lugu: AS YIT Eesti

AS YIT Eesti on Eesti juhtivaid ehitusettevõtteid, mis kuulub Soome suurimasse ehitusteenuseid pakkuvasse kontserni YIT. AS YIT Eesti on Eesti juhtivaid ehitusettevõtteid, mis on tegutsenud 1991. aastast. 

AS YIT Eesti põhilised tegevusvaldkonnad on korterite, äripindade ja terviklike piirkondade arendamine ja ehitamine ning taristuehitus.

Ligi 30-aastase tegevusaasta jooksul on YIT Eesti ehitanud üle 700 hoone, mille hulka kuulub elamuid, äri- ja tootmishooneid, ühiskondlikke ja sotsiaalhooneid. Taristuehituse liidrina tegeleb YIT Eesti teede, sildade, raudteede, sadamate ja muude rajatiste ehitustöödega. 

YIT Eesti olnud läbi ajaloo ka üks suuremaid asfaldi tootjaid ja paigaldajaid, ning geotehnika ja vundamentide rajamise valdkonna üks liidritest.

Olles üks suuremaid ja juhtivaid kinnisvara arendajaid, on YIT Eesti ehitanud üle 3 600 uue kodu. Tagamaks parimat kvaliteeti projekteerib, ehitab ja müüb YIT Eesti uued korterid täisteenusena ise.

AS YIT Eesti on Soome-Eesti Kaubanduskoja liige ja Digitaalehituse klastri liige.

29 aastat

tegutsemist Eesti turul

375 spetsialisti

töötab AS-is YIT Eesti

3600 uut kodu

on valminud meie käe läbi

5 valdkonnaga

tegutseme igapäevaselt

 

 

 

TOP 3 tööandja

tehnika eriala tudengite seas

2020

 

 

 

Oleme rahvusvaheline ettevõte

YIT on suurim Soome ja oluline Põhja-Euroopa ehitusettevõte. Me arendame ja ehitame kortereid, äripindu ja terveid piirkondi. Lisaks sellele oleme nõudliku infrastruktuuri ehitamise ja teekatte rajamise spetsialistid. Koos klientidega loovad meie 8000 professionaali senisest funktsionaalsemaid, atraktiivsemaid ja jätkusuutlikumaid linnu ja elukeskkondi.

Me tegutseme 10 riigis: Soomes, Venemaal, Rootsis, Norras, Balti riikides, Tšehhis, Slovakkias ja Poolas.

Ettevõtte nimetähed Y, I ja T pärinevad ajaloolisest nimest Yleinen Insinööritoimisto (üldinseneribüroo), mis alustas tegevust Soomes 1912. aastal. Ettevõtte nime hääldamisel hääldatakse nimetähed eraldi välja järgmiselt: üü- ii- tee.

Rohkem infot YIT kontserni ja finantsnäitajate kohta vaata siit.

Uus YIT sündis 1. veebruaril 2018, mil üle 100 aasta vanused ettevõtted YIT ja Lemminkäinen ühinesid. Meie 2019. aasta käive oli ligikaudu 3,4 miljardit eurot. YIT Oy aktsia on noteeritud Helsingi Nasdaq OMX börsil. www.yitgroup.com

8000 spetsialisti

töötab YIT Grupis

 

Tegutseme

10 riigis

2019. aastal ehitasime kokku üle

9000 uue kodu

 

Räägime

10 erinevat keelt

Karjäär YIT-s

karjäär.png

Tutvu

Meediale

meediale.png

Tutvu

Strateegia

strateegia.png

Tutvu

AS YIT Eesti
Pärnu mnt 102b, Tallinn 11312

Kontakt

Annan nõusoleku enda isikuandmete salvestamiseks turunduslikel eesmärkidel (nt kampaaniate ja infokirjade saatmiseks).

Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

Müügikontori kontakt

YIT Eesti
Pärnu mnt 102b I korrus, 11312 Tallinn
Tööaeg: 8:30-17:00
Sulge