Koduvahetuskampaania
Vaheta vana kodu muretult uue vastu!

Vali endale uus kodu YIT Päevalille 17 arendusest ja liitu meie koduvahetuskampaaniaga.
Kampaania periood on 1.03.-31.05.2024.

Tutvu kampaaniaga

Päevalille 17

Sissekolimiseks valmis
Vabade korterite arv:

47

Korterite arv kokku:

70

Tubade arv:

1 - 4

Rohkem detaile

Päevalille 17 kliendipäev
08.05 kell 16-19

Kliendipäeva külastajatele on atraktiivsed allahindlused!

Selleks, et teaksime Teie tulekuga arvestada, on vajalik eelnevalt külastuse aeg registreerida siin:

Registreeru kliendipäevale

Rannalähedane kodukoht aktiivset elustiili armastavale inimesele

Unistad suvepäevadest rannaliival? Ehk kuuluvad Sinu hobide hulka rattasõit, rulluisutamine või jooksmine? Kuid Sa pole selle kõige nautimiseks valmis loobuma mugavustest, mida pakub linnaelu – kaubanduskeskused, spordiklubid- ja saalid, ujulad, kontserdimajad ja kõike seda vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel? Sellisel juhul on suur tõenäosus, et Väike-Õismäest saaks Sulle väga hea kodukoht.

Päevalille 17 B-energiaklassi maja rõõmustab Sind erinevates toonides fassaadiga, mille betoonpindu tasakaalustavad toonitud klaasidega rõdud.

Sihvakast 14-korruselisest tornmajast avanevad vaated nii Harku järvele kui ka Kopli lahele. Hoone mahutab ühtekokku 70 kodu, mille seast leidub igas suuruses kortereid alates 30m2 1-toalisest korterist kuni 79,7m2 perekorterini välja.

Hoones aitavad jalavaeva vähendada kaks lifti ning valdav osa Päevalille 17 uutest omanikest saab nautida ka rõdurõõme. Iga korteri juurde kuulub panipaik.

Vaatamata sellele, et Päevalille 17 arendus asub aktiivses linnalikus keskkonnas, valitseb hoone ümbruses rohelus ning oleme loonud mitmeid võimalusi õues vaba aja veetmiseks. Valdav osa autode parkimiskohtadest asub parkimismajas, mille katus haljastatakse mõnusate taime- ja murualadega ning kuhu rajatakse laste mänguväljak ja puhkeala aiamajaga. Lisaks on kõigil elanikel ligipääs naaberkinnistul asuvale jõulinnakule ja pallimängude platsile, mida saab talviti kõigi laste ja lapsemeelsete rõõmuks kasutada ka liuväljana.

Päevalille 17 tornmajas elades võid tegelikult jätta auto rahuliku südamega pikemaid väljasõite ootama – kõik, mida eluks vajad, on kõigest mõne sammu kaugusel. Lapsevanemad saavad lõpuks ometi loobuda logistiku rollist, sest läheduses tegutseb mitu heal tasemel eesti- ja venekeelset haridust pakkuvat kooli ning tulevast pisipere ootavad mitmed piirkonna lasteaiad. Igapäevased kiired ostud, nii Sinu kui Su pereliikmete huvialaringid ja trennid, kliinikukülastus Sinu pere lemmikuga, arstivisiit Haabersti Tervisekeskusesse, külaskäik loomaaeda, restorani või Vabaõhumuuseumi – kõik see ja palju muud on tehtav jalgsi.

Väike-Õismäe
Kõik, mida eluks vajad, on kõigest mõne sammu kaugusel
 • Koolid ja lasteaiad
 • Spordiklubid- ja saalid, ujulad ja tervisekeskused
 • Kontserdimajad ja kaubanduskeskused
Külasta lehte

Kaart ja teenused

Kaasaegne kodu, mis toetab sinu aktiivset elu

Päevalille 17 on loodud tegusatele inimestele, kes unistavad kodukohast kaasaegselt linnalikus keskkonnas. Väike-Õismäe on justkui oma aktiivse elutempoga linnake, kus vaid mõne sammu kaugusel kodust asub kõik, mida sina ja su pere täisväärtuslikuks eluks vajate.

Ikoon_lift_72x72.png

Jalavaeva aitavad vähendada 2 lifti

Ikoon_parkimine ja panipaik_170x72.png

Isiklik parkimiskoht ja panipaik

Ikoon_jalgratas_72x72.png

Jalgratta saad mugavalt paigutada rattaruumi

Ikoon_mänguväljak_72x72.png

Katusepealne haljasala mänguväljakuga

Hubased kaasaegsete lahendustega korterid

Läbimõeldud planeeringutega Väike-Õismäe kodudes on ruumi pereliikmetele ja ühistele hetkedele sõprade seltsis. Sinu uues kodus on alati mõnus olla, sest tänu kaasaegsetele keskkonnasäästlikele tehnosüsteemidele õhk on meeldivalt värske ja toad soojad. Kütte- ja elektrikulude mõõtmiseks on igas korteris oma arvesti. B-energiaklassi hoone 70 kodu paiknevad 14 korrusel ning kahe lifti abil on liikumine korruste vahel lihtne ja kiire.

Hoone, kus on koht sõidukitele, esemetele, inimestele

Hea on elada kodus, kuhu on lihtne tulla ja kus on muretu olla. Iga korteri juurde kuulub oma kindel parkimiskoht ja turvaline panipaik. Rattaga liiklejate jaoks on hoones ühine rataste hoiuruum. Et pakkuda tubasele mõnule vaheldust värskes õhus, on enamik kortereid varustatud rõduga. Lisaks on parkimismaja katusele rajatud puhkeala aiamaja ja mänguväljakuga. Päevalille 17 elanikele on avatud ka naaberkinnistul asuv jõulinnak ja pallimänguplats.

Mugav asukoht lihtsamaks eluks

Sinu uues Väike-Õismäe kodus elades asub kõik, mida vajad oma tegusate päevade veetmiseks, vaid mõne sammu kaugusel. Koolid ja lasteaiad on jalutuskäigu kaugusel, nagu ka lai valik huvialaringe ja spordiklubisid, toidupoode, ostukeskuseid ja restorane. Külastama ootavad tervisekeskus, lemmikloomakliinik ja isegi spaa. Piirkonna terviserajad sobivad nii jooksu-, ratta- või suusatrenniks ning siinsed metsad, rannad, Loomaaed ja Vabaõhumuuseum pakuvad elamusi ja silmailu igal aastaajal.

Maxima

Vahemaa_Maxima.png

Rocca al Mare keskus

Vahemaa_Rocca-al-Mare-keskus.png

Gym!

Vahemaa_Gym.png

Rocca al Mare Kool

Vahemaa_Rocca-al-Mare-kool.png

Tutvu 

siseviimistluspakettidega

Siseviimistluspaketid

Köögimööbel

Koostöös mööblispetsialistiga Pintsel oleme välja töötanud meie korterite jaoks sobivaimad köögimööbli lahendused.

Kui hindad oma aega ja pead lugu stiilsest elukeskkonnast, siis saad soovi korral endale köögimööbli tellida meie partnerilt Pintsel https://www.pintsel.ee/

Sul on võimalik valida kolme köögi hulgast sulle sobivaim:

Näidiskorter

Tehniline kirjeldus

Vundament ja konstruktsioonid

Kõrghoone vaivundament rajatakse monoliitsest raudbetoonist vaiadele, mis seotakse tervikuks monoliitsest raudbetoonist rostvärgiga. Kandvad ja korteritevahelised seinad monteeritakse raudbetoon paneelidest ning vahelae kandva kihina kasutatakse monteeritavaid raudbetoon õõnespaneele, mis kaetakse isolatsioonikihi ja raudbetoonist katteplaadiga. Korterisisesed kipsplaatkattega kergseinad ehitatakse metallkarkassist ning täidetakse isolatsiooniga.

Tehnokommunikatsioonide tarbeks mõeldud šahtide seinad laotakse kergplokkidest. Eluhoone lamekatus soojustatakse kivivillaga ja kaetakse rullmaterjalist katusekattega.

Fassaad

Hoone välisseinad on projekteeritud monteeritavatest kolmekihilistest raudbetoonpaneelidest, mille sisemiseks kihiks on raudbetoonist kandev osa, keskmiseks kihiks soojusisolatsioon ning välimiseks kihiks fassaadivärviga viimistletav raudbetoonist väliskiht. Tulenevalt soovist liigendada vormilt lihtsaid ja korruseti korduva aknajaotusega seinte ilmet, on fassaadide kujundamisel kasutatud eri värvitoonide mustriliselt vahelduvat jaotust.

Loe lähemalt

    Finantseerimine

    Luminor_logo_2023.png

    Kodu aitab osta Luminor

    Pakkumine YIT KLIENDILE

    Swedbank_logo_2023.png

    Teenindame Sind eelisjärjekorras

    Pakkumine YIT KLIENDILE

    Finantsteenust pakuvad Swedbank AS, Luminor AS ja SEB. Tutvu tingimustega ja pea nõu.

    TEKKIS KÜSIMUS? KIRJUTA MEILE!

    Anna meile teada, millistest korteritest Sa huvitatud oled ja me võtame Sinuga ühendust.

    Päevalille 17
    Soovin kasutada võimalust saada eksklusiivset teavet soodsatest pakkumistest, uutest projektidest ja uudiskirjadest ning muid huvitavaid elulisi nõuandeid või inspiratsiooni.

    Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

    Eva-Liisa Tamm
    Müügijuht
    Margit Kujala
    Müügispetsialist

    Arendajal on õigus muuta müümata korterite hindu.

    Kõik kodulehel olevad pildid on illustratiivsed.