Päevalille 17

Planeerimisjärgus
Korterite arv kokku:

70

Rohkem detaile

Rannalähedane kodukoht aktiivset elustiili armastavale inimesele

Unistad suvepäevadest rannaliival? Ehk kuuluvad Sinu hobide hulka rattasõit, rulluisutamine või jooksmine? Kuid Sa pole selle kõige nautimiseks valmis loobuma mugavustest, mida pakub linnaelu – kaubanduskeskused, spordiklubid- ja saalid, ujulad, kontserdimajad ja kõike seda vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel? Sellisel juhul on suur tõenäosus, et Väike-Õismäest saaks Sulle väga hea kodukoht.

Päevalille 17 B-energiaklassi maja rõõmustab Sind erinevates toonides fassaadiga, mille betoonpindu tasakaalustavad toonitud klaasidega rõdud.

Sihvakast 14-korruselisest tornmajast avanevad vaated nii Harku järvele kui ka Kopli lahele. Hoone mahutab ühtekokku 70 kodu, mille seast leidub igas suuruses kortereid alates 30 m2 1-toalisest korterist kuni 79,7 m2 perekorterini välja.

Hoones aitavad jalavaeva vähendada kaks lifti ning valdav osa Päevalille 17 uutest omanikest saab nautida ka rõdurõõme. Iga korteri juurde kuulub panipaik.

Vaatamata sellele, et Päevalille 17 arendus asub aktiivses linnalikus keskkonnas, valitseb hoone ümbruses rohelus ning oleme loonud mitmeid võimalusi õues vaba aja veetmiseks. Valdav osa autode parkimiskohtadest asub parkimismajas, mille katus haljastatakse mõnusate taime- ja murualadega ning kuhu rajatakse laste mänguväljak ja puhkeala aiamajaga. Lisaks on kõigil elanikel ligipääs naaberkinnistul asuvale jõulinnakule ja pallimängude platsile, mida saab talviti kõigi laste ja lapsemeelsete rõõmuks kasutada ka liuväljana.

Päevalille 17 tornmajas elades võid tegelikult jätta auto rahuliku südamega pikemaid väljasõite ootama – kõik, mida eluks vajad, on kõigest mõne sammu kaugusel. Lapsevanemad saavad lõpuks ometi loobuda logistiku rollist, sest läheduses tegutseb mitu heal tasemel eesti- ja venekeelset haridust pakkuvat kooli ning tulevast pisipere ootavad mitmed piirkonna lasteaiad. Igapäevased kiired ostud, nii Sinu kui Su pereliikmete huvialaringid ja trennid, kliinikukülastus Sinu pere lemmikuga, arstivisiit Haabersti Tervisekeskusesse, külaskäik loomaaeda, restorani või Vabaõhumuuseumi – kõik see ja palju muud on tehtav jalgsi.

Kui tunned, et päikselise nimega Päevalille tänavast võiks saada sinu kodutänav, siis registreeri oma huvi juba täna. Nii võid olla kindel, et oled esimeste seas, kes juba enne korterite ametliku müügi algust saab tutvuda uute kodude plaanide ja hinnakirjadega.

Väike-Õismäe
Kõik, mida eluks vajad, on kõigest mõne sammu kaugusel
  • Koolid ja lasteaiad
  • Spordiklubid- ja saalid, ujulad ja tervisekeskused
  • Kontserdimajad ja kaubanduskeskused
Külasta lehte

Tehniline kirjeldus

Vundament ja konstruktsioonid

Kõrghoone vaivundament rajatakse monoliitsest raudbetoonist vaiadele, mis seotakse tervikuks monoliitsest raudbetoonist rostvärgiga. Kandvad ja korteritevahelised seinad monteeritakse raudbetoon paneelidest ning vahelae kandva kihina kasutatakse monteeritavaid raudbetoon õõnespaneele, mis kaetakse isolatsioonikihi ja raudbetoonist katteplaadiga. Korterisisesed kipsplaatkattega kergseinad ehitatakse metallkarkassist ning täidetakse isolatsiooniga.

Tehnokommunikatsioonide tarbeks mõeldud šahtide seinad laotakse kergplokkidest. Eluhoone lamekatus soojustatakse kivivillaga ja kaetakse rullmaterjalist katusekattega.

Fassaad

Hoone välisseinad on projekteeritud monteeritavatest kolmekihilistest raudbetoonpaneelidest, mille sisemiseks kihiks on raudbetoonist kandev osa, keskmiseks kihiks soojusisolatsioon ning välimiseks kihiks fassaadivärviga viimistletav raudbetoonist väliskiht. Tulenevalt soovist liigendada vormilt lihtsaid ja korruseti korduva aknajaotusega seinte ilmet, on fassaadide kujundamisel kasutatud eri värvitoonide mustriliselt vahelduvat jaotust.

Loe lähemalt

Kaart ja teenused

Registreeri huvi

Aitäh, et projekti vastu huvi tunned! Meil läheb veel natuke aega, enne kui täpsemat infot jagada saame. Palun jäta aga oma kontaktid ning kuuled kindlasti esimesena, kui meil kõige uuemate projektide kohta uudiseid on!

Päevalille 17
Soovin kasutada võimalust saada eksklusiivset teavet soodsatest pakkumistest, uutest projektidest ja uudiskirjadest ning muid huvitavaid elulisi nõuandeid või inspiratsiooni.

Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

Eva-Liisa Tamm
Müügijuht
Helina Toome
Müügispetsialist
Margit Kujala
Müügispetsialist

Kõik kodulehel olevad pildid on illustratiivsed.