Kohalikud saidid:
Corporate site:

Tere tulemast! Welcome! Välkommen! Velkommen! Tervetuloa! Laipni lūdzam! Sveiki atvykę! Witamy! Vitejte! Vitajte! Добро пожаловать!

Koos oleme YIT.

YIT ja Lemminkäinen ühinesid 1. veebruaril 2018.

Suured asjad saavad teoks, kui kaks üle 100-aastast soomlast alustavad koos töötamist. Soomes omasarnaste seas suurimana on YIT üks tähtsamaid hoonete ehitamise ettevõtteid Põhja-Euroopas. Meil töötab enam kui 10 000 spetsialisti 11 riigis. Uus YIT arendab paremaid eluasemeid ja veelgi funktsionaalsemaid ärihooneid, ehitab üha nõudlikumaid taristuid ning pakub professionaalset sillutise paigaldamise teenust. Me ehitame, arendame ja hoiame alal atraktiivsemaid ja jätkusuutlikumaid keskkondi.

Erakordsed linnad, kus inimesed saavad nautida elu. Üheskoos.

AS YIT Eesti

YIT on Soome suurim ja üks Põhja-Euroopa olulisemaid ehitusfirmasid. Me arendame ja ehitame kortereid, ärihooneid ja terveid rajoone. Oleme ka spetsialiseerunud keerulistele infrastruktuuri ehituse- ja asfalteerimistöödele. Koostöös klientidega loovad meie 10 000 spetsialisti funktsionaalsemaid, atraktiivsemaid ja jätkusuutlikumaid linnu ja keskkondi.

Me töötame 11 riigis: Soome, Venemaa, Skandinaavia, Balti riigid, Tšehhi, Slovakkia ja Poola. Uus YIT sündis, kui üle 100 aasta vanused ettevõtted YIT ja Lemminkäinen 1. veebruaril 2018 ühinesid. Koos oli meie 2016. aasta käive ligi 3,4 miljardit eurot. YIT-i aktsiad on kaubeldavad Nasdaq Helsinki Oy-s. www.yitgroup.com 

Rohkem infot YIT'st

Sulge