Jaama tänav 167

Planeerimisjärgus
Korterite arv kokku:

61

Rohkem detaile

Kaasaegne kodu kiviviske kaugusel Tartu südamest

Heade mõtete linna on lisandumas üks uus ja ilus kodupaik. Sinu uus kodu aadressil Jaama tänav 167 asub stiilse välisilmega hoones, mille fassaadil on kombineeritud maitsekalt ajatuks tervikuks tumedad betoonelemendid ja puit. Õhulisust ja elegantsi lisavad esimese korruse klaasseinad, mis kuuluvad hoones müüki tulevatele 103 ja 143 m2 suurustele äripindadele.

Kõigest pooletunnise jalutuskäigu kaugusel kesklinnast asuv B-energiaklassiga hoone 61 korterit asetsevad seitsmel korrusel ning huvilised saavad valida 1-4-toaliste kodude vahel, mille suurus on 26,9-84,4m2.

Kõrgemate korruste elanikud ei pea kartma, et avarate vaadete hinnaks on igapäevane jalavaev – selle eest kannab hoones hoolt lift.

Jaama tänav 167 korterelamu rõdulahenduste osas leiavad endale sobiva valiku kõik huvilised – nii need, kes soovivad korraldada mõnusaid suviseid koosviibimisi kuni 23 m2 terrassil, need, kes vajavad rõdu, et nautida privaatseid lõõgastushetki hea raamatu, hommikukohvi või klaasikese veini seltsis, kui ka need, kes eelistavad tagasihoidlikku prantsuse rõdu, et täita tuba loomuliku valguse ja värske õhuga.

Kinnistule ehitatakse sõidukite väliparkla, lisaks loome hoone juurde ka jalgrataste väliparkimise võimaluse. Et majaesine täituks kiirelt lõbusate laste häältega, ehitame õue ka mänguala ning reserveerime hoones eraldi panipaiga lapsekärudele. Mõistagi kanname hoolt ka selle eest, et iga korteri omanikul oleks oma isiklik panipaik 1. korrusel.

Seda, kui hästi on arenenud Annelinna kesklinnapoolse külje infrastruktuur, kui kiire ja mugav on ühistranspordiühendus, kui palju läheduses poode, koole, lasteaedu, kergliiklusteid, parke ja muud eluks vajalikku, tead ilmselt niigi.

Annelinn
Hea koht, kus panna algus oma õnnelikule elule
  • Läheduses lasteaiad, koolid ja huviharidus
  • Mugav asukoht
  • Aktiivne kogukond
Külasta lehte

Kaart ja teenused

Registreeri huvi

Selleks, et olla aga esimeste seas, kes saavad teada, millised on Jaama 167 elamu korterite plaanid ja hinnad, registreeri oma huvi ning võtame Sinuga üsna varsti ühendust!

Jaama 167
Soovin kasutada võimalust saada eksklusiivset teavet soodsatest pakkumistest, uutest projektidest ja uudiskirjadest ning muid huvitavaid elulisi nõuandeid või inspiratsiooni.

Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

Eva-Liisa Tamm
Müügispetsialist
Helina Toome
Müügispetsialist
Margit Kujala
Müügispetsialist

Kõik kodulehel olevad pildid on illustratiivsed.