Tallinn

Tallinn – suurepärane koht unistuste kodu loomiseks

Mitmepalgeline Tallinna linn on hubaseks koduks enam kui kolmandikule eestimaalastest. 443 000 elanikuga Eesti pealinn koosneb kaheksast eriilmelisest linnaosast ja 84 asumist, milles igaühes tuksub elu omas rütmis. Siit leiab nii keskaegse vanalinna, moodsate pilvelõhkujatega südalinna, romantilisi puitaguleid, rohelisi aedlinnasid, ajaloolisi tööstuspiirkondi kui ka kauneid pargi- ja metsaalasid. Linna arvukad pargid kutsuvad liikuma ja vaba aega veetma ning 46-kilomeetrisel rannajoonel leiab päikselisi supelrandu ja romantilisi jahisadamaid.

Tallinn on ka toidunautijatele maitse järgi ja omanäolisi söögikohti leidub kõigis linnaosades. Nii ongi Tallinna võlu selles, et kuigi tegemist on ühe linnaga, leiab siit endale sobiva elukeskkonna igaüks.

Olgu asjalik ühetoaline või avar perekorter - YIT rajatud kodud on läbimõeldud ja energiasäästlikud. Kaasaegne kodu tähendab meie jaoks ka maja kaunilt haljastatud ümbrust, turvalist sisehoovi puhkealade ja laste mänguväljakuga. Meie rajatud kodud väärtustavad ümbritsevat naabruskonda, et saaksid rahulikult nautida hommikukohvi oma uues kodus.

Kaart ja teenused