Korterite müük Tartus

Sissekolimiseks valmis
Vabade korterite arv:

30

Korterite arv kokku:

61

Tubade arv:

1 - 4

Rohkem detaile

Jaama 167 kliendipäev
18.07
 kell 11-13

Kliendipäeva külastajatele on atraktiivsed allahindlused!

Selleks, et teaksime Teie tulekuga arvestada, on vajalik eelnevalt külastuse aeg registreerida siin:

Registreeru kliendipäevale

Kaasaegne kodu jalutuskäigu kaugusel Tartu südamest

Heade mõtete linna on valmis ehitatud üks uus ja ilus kodupaik. Sinu uus kodu aadressil Jaama tänav 167 asub stiilse välisilmega hoones, mille fassaadil on kombineeritud maitsekalt ajatuks tervikuks tumedad betoonelemendid ja metall. Õhulisust ja elegantsi lisavad esimese korruse klaasseinad, mis kuuluvad hoones müüki tulevatele 47,1 m2, 54,9 m2 ja 143,7 m2 suurustele äripindadele. Arhitekt on Urmas Paul.

Kõigest pooletunnise jalutuskäigu kaugusel kesklinnast asuv B-energiaklassiga hoone 61 korterit asetsevad seitsmel korrusel ning huvilised saavad valida 1-4-toaliste kodude vahel, mille suurus on 26,9-84,4m2. Kõrgemate korruste elanikud ei pea kartma, et avarate vaadete hinnaks on igapäevane jalavaev – selle eest kannab hoones hoolt lift.

Jaama tänav 167 korterelamu rõdulahenduste osas leiavad endale sobiva valiku kõik huvilised – nii need, kes soovivad korraldada mõnusaid suviseid koosviibimisi kuni 24 m2 terrassil, need, kes vajavad rõdu, et nautida privaatseid lõõgastushetki hea raamatu, hommikukohvi või klaasikese veini seltsis, kui ka need, kes eelistavad tagasihoidlikku prantsuse rõdu, et täita tuba loomuliku valguse ja värske õhuga.

Kinnistul on sõidukite väliparkla, lisaks on rajatud hoone juurde ka jalgrataste väliparkimise võimaluse. Et majaesine täituks kiirelt lõbusate laste häältega, ehitasime õue ka mänguala ning hoones on eraldi panipaik lapsekärudele. Mõistagi kanname hoolt ka selle eest, et iga korteri omanikul oleks oma isiklik panipaik 1. korrusel.

Seda, kui hästi on arenenud Annelinna kesklinnapoolse külje infrastruktuur, kui kiire ja mugav on ühistranspordiühendus, kui palju läheduses poode, koole, lasteaedu, kergliiklusteid, parke ja muud eluks vajalikku, tead ilmselt niigi.

 • Vesipõrandaküte
 • Korteripõhine küttearvestus
 • Soojustagastusega ventilatsiooniseade igas korteris
 • Kaugloetavad elektri-, vee-, ja küttearvestid igal korteril
 • Tehniline valmidus telefoni-, interneti- ja TV-teenustele tagatud
 • Korterites on videofono lukusüsteem hoone välisukse avamiseks
 • Igal korteril on panipaik I korrusel
 • Hoones on lift
 • Käruruum I korrusel
 • Tõkkepuuga eraldatud territoorium
 • Territooriumil jalgrataste parkimise kohad
 • Kinnistul laste mänguala ja puhke tsoon pinkidega.
Annelinn
Hea koht, kus panna algus oma õnnelikule elule
 • Läheduses lasteaiad, koolid ja huviharidus
 • Mugav asukoht
 • Aktiivne kogukond
Külasta lehte

Kaart ja teenused

Kõigi mugavustega uued korterid Tartus

Läbimõeldud lahendustega uus kodu ootab sind Annelinnas, vaid 2,3 kilomeetri kaugusel Tartu südamest. Lisaks mugavale asukohale pakub Jaama 167 sulle ka kõiki uue elamu mugavusi, et igapäevaelu oleks veelgi mõnusam.

Ikoon_parkimine ja panipaik_170x72.png

Isiklik parkimiskoht ja panipaik

Ikoon_lapsekäru_72x72.png

Hoiuruum lapsevankritele

Ikoon_lift_72x72.png

Lift vähendab jalavaeva

Ikoon_mänguväljak_72x72.png

Mänguväljak maja kõrval

Uued korterid Tartus pakuvad avarust ja kvaliteetaega lähedastega

Annelinna uues seitsme korrusega majas on ühtekokku 61 ühe- kuni neljatoalist korterit, millest kõigil on ruumikas terrass, rõdu või prantsuse rõdu. Prantsuse rõdud pakuvad rohket loomulikku valgust, ruumikamad rõdud on hea paik, kus tervitada algavat päeva kohviga ning avarad kuni 24 m² terrassid on ideaalsed suurema seltskonna võõrustamiseks. Madalate kommunaalkuludega B-energiaklassi majas kannab kodusooja eest hoolt vesipõrandaküte, et saaksid kasvõi aastaringselt soojadel põrandatel sokivaba elu nautida.

Kodu, kus kõigele on oma koht

Oleme hoolitsenud selle eest, et sinu elu uues kodus oleks võimalikult mugav ja lihtne. Iga korteri juurde kuulub esimesel korrusel asuv panipaik ning ühine lapsevankrite hoiuruum, mis tagab trepikojas mugava ja ohutu liikumise. Autoomanike rõõmuks on igale kodule tagatud kindel parkimiskoht hoone juures paiknevas tõkkepuuga parklas. Kui eelistad oma igapäevasõite teha jalgrattaga, saad ratast hoida maja juures olevas rattaparklas.

Kodukoht, kus tarvilik on käe-jala juures

Jaama 167 elanike jaoks on kõik vajalik jalutuskäigu kaugusel – mitu kooli ja lasteaeda, COOP ja Selver igapäevaostudeks. Nii jääb sul rohkem aega lähedaste ja iseenda jaoks. Kui sul on aga asja kesklinna, kulub paari kilomeetri läbimiseks autoroolis vaid loetud minutid ning veelgi lihtsam on astuda maja vastas asuvast peatusest tiheda graafikuga bussi peale. Juhul, kui eelistad hoopis rattasõitu, on ka see liiklemisviis käepärane ja lihtne – sinu uue kodu vahetus läheduses on ka Tartu rattaringluse parkla. Korterite müük Tartus, Jaama 167 on alanud!

Näidiskorter

Köögimööbel

Koostöös mööblispetsialistiga Pintsel oleme välja töötanud meie korterite jaoks sobivaimad köögimööbli lahendused.


Kui hindad oma aega ja pead lugu stiilsest elukeskkonnast, siis saad soovi korral endale köögimööbli tellida meie partnerilt Pintsel https://www.pintsel.ee/


Sul on võimalik valida kolme köögi hulgast sulle sobivaim:

Siseviimistlus

Äripind

Vitriinakendega äripind

Jaama 167 hoone esimesel korrusel on müüa avar, 143,7 m2 suurune äripind. Äripinnal tegutsema asuva ettevõtete töötajad ja külastajad sisenevad ruumidesse otse tänavalt ning neile on eraldatud ka oma parkimiskoht. Äripind on ühendatud keskküttevõrku.

Hoone fassaadile annab rohkem õhulisust äripindade klaasist seinad. See aga ei tähenda, et inimesed peavad taluma kõrgeid temperatuure suvekuudel – äripind on varustatud jahutussüsteemiga ning hea siseõhu eest kannab hoolt ka soojustagastusega ventilatsiooniseade.  Äripinna kütte-, vee- ja elektriarvestus käib individuaalsete mõõdikutega.

Tutvu äripinnaga siin

Koduvahetuskampaania
Vaheta vana kodu muretult uue vastu!

Vali endale uus kodu YIT Jaama 167 arendusest ja liitu meie koduvahetuskampaaniaga.
Kampaania periood on 1.03.-31.08.2024.

Tutvu kampaaniaga

Tehniline kirjeldus

Vundamendid
Hoonel on vaivundament.

Parkla
Sõiduautode parkimiskohad paiknevad kinnistul, avatud parklas. Kokku on 65 parkimiskohta, sh üks inva parkimiskoht. Parklasse pääs on suletud tõkkepuuga. Kinnistul on ka kaks ala jalgrataste parkimiseks.

Välisseinad
Välisseinad on ehitatud monteeritavatest 3-kihilistest betoonelementidest. Soojustuskihi paksus on 200mm.

Siseseinad
Korteritevahelised seinad on betoonelementidest 200mm, šahtide seinad 150mm kergplokkidest. Korterite siseseinad on kavandatud metallkarkassil ühe-või kahekordse kipsplaadiga kaetud kergseintena. Märgades ruumides kasutatakse eritugevat kipsplaati, mis kaetakse hüdroisolatsiooni ja keraamiliste plaatidega vastavalt sisearhitektuursele lahendusele.

Loe lähemalt

    Finantseerimine

    Luminor_logo_2023.png

    Kodu aitab osta Luminor

    Pakkumine YIT KLIENDILE

    Swedbank_logo_2023.png

    Teenindame Sind eelisjärjekorras

    Pakkumine YIT KLIENDILE

    Finantsteenust pakuvad Swedbank AS, Luminor AS ja SEB. Tutvu tingimustega ja pea nõu.

    TEKKIS KÜSIMUS? KIRJUTA MEILE!

    Anna meile teada, millistest korteritest Sa huvitatud oled ja me võtame Sinuga ühendust.

    Jaama 167
    Soovin kasutada võimalust saada eksklusiivset teavet soodsatest pakkumistest, uutest projektidest ja uudiskirjadest ning muid huvitavaid elulisi nõuandeid või inspiratsiooni.

    Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

    Eva-Liisa Tamm
    Müügijuht
    Margit Kujala
    Müügispetsialist

    Arendajal on õigus muuta müümata korterite hindu.

    Kõik kodulehel olevad pildid on illustratiivsed.

    Exit intent offer