Nurme 2, 4, 6

Kaunid keskkonnasõbralikud kodud rohelisusest pakatavas Keilas

Meil on häid uudiseid kõigile neile, kes on unistanud keskkonnasõbralikust kodust noorusliku hingega väikelinnas. Keilasse Nurme tänavale on kerkimas kodukoht, mis paitab silma, muudab igapäevaelu hubaseks ja mugavaks ning kannab hoolt ka elanike väiksema keskkonnajalajälje eest.

Aadressil Nurme tänav 2, 4, 6 (endine Posti 8, 10, 12) kerkivad elegantse välisilmega neljakordsed kortermajad, mis saavad koduks kaasaegse A-energiaklassi maja mugavusi hindavatele peredele. Katusele paigaldatud paneelid ammutavad energiat päikesest ning hoiavad elektrikulud madalad.

Nurme tänava korterite vee-, elektri- ja küttekulusid mõõdavad korteripõhised kaugloetavad arvestid. Keskkonnasäästlik soojustagastusega ventilatsioon kannab hoolt selle eest, et sinu uues kodus on õhk alati värske ja puhas ning ühtlase soojusega. Põrandani ulatuvad aknad aitavad täita sinu kodu loomuliku valgusega ning tänu vesipõrandaküttele naudid edaspidi aastaringselt sokivaba hooaega.

Nurme tänava 1-4-toalised kodud on 34-77m2 suurused ning põhjalikult läbimõeldud planeeringuga. Kolm maja saavad koduks 54 perele. Igas hoones on kõigest 18 korterit – täpselt õige hulk inimesi selleks, et luua ühtehoidev kogukond.

Sinu uue kodu kaasaegse välisilme eest kandis hoolt arhitekt Tormi Sooväli, kes kombineeris hoone fassaadil ajatu ja hooldusvaba betooni ning rohelise väikelinna miljööga maitsekalt haakuva puitlaudise. Elamu välisilmele lisavad õhulisust klaaspiiretega rõdud. Iga korteriomanik saab soovi korral rõdu ka kinni klaasida, et tunda juba esimeste kevadiste päikesekiirte saatel rõõmu linnulaulust ja vaatest kaunilt haljastatud õuealale. Kortermajade avaras valgusküllases trepikojas vähendab jalavaeva lift. Iga hoone esimese korruse moodustab avatud parkla , mis sulandub end ümbritseva puitsõrestikuga ülejäänud hoonega elegantseks tervikuks.

Nurme tänava uute majade elanikuna võid oma auto aga julgelt parkima jättagi – oleme loonud ideaalsed võimalused selleks, et saaksid oma igapäevategemised rattasadulas aetud. Rajame iga hoone juurde rattamaja, mida hakkab katma värviküllane haljaskatus. Lisaks paigaldame õuealale välised jalgrataste parkimiskohad, et ka sinu külalised saaksid oma kaherattalisi turvaliselt parkida.

Kui avastasid end unistamast ilusast kodust ja mugavast elust rohelisusest pakatavas Keilas, siis registreeri oma huvi juba täna. Nii saad tutvuda esimeste seas valmivate korterite plaanide ja hindadega ning valida oma perele täiuslik kodu.

Kaasaegne kodu Keila linna keskpunktis

Läbimõeldud lahendustega kodu ootab sind.

Ikoon_maaküte_punane.pngMaaküte

Ikoon_A-energiaklass.png
A-energiaklass

Ikoon_päikesepaneelid_punane.png
Päikesepaneelid

Ikoon_rõdu.png
Rõdu
igal korteril

Ikoon_lift.png
Lift

Ikoon_jalgratas.png
Rattamaja

Kaart ja teenused

Võta ühendust

TEKKIS KÜSIMUS? KIRJUTA MEILE!

Anna meile teada, millistest korteritest Sa huvitatud oled ja me võtame Sinuga ühendust.

Nurme 2, 4, 6
Soovin kasutada võimalust saada eksklusiivset teavet soodsatest pakkumistest, uutest projektidest ja uudiskirjadest ning muid huvitavaid elulisi nõuandeid või inspiratsiooni.

Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

Eva-Liisa Tamm
Müügijuht
Margit Kujala
Müügispetsialist

Arendajal on õigus muuta müümata korterite hindu.

Kõik kodulehel olevad pildid on illustratiivsed.