Kohalikud saidid:
Corporate site:

Mündriku residents

Icon-old-town-76x75px.jpg
MERE JA VANALINNA
LÄHEDUSES

Mündriku residentsi kodud asuvad Vanalinnast vaid 600 meetri kaugusel ning Kalaranna, Kultuurikatla ja Telliskivi loomelinnaku kõrval. 

Icon-house-76x75px.jpg
PRIVAATSED MAJAD
JA VÄHE KORTEREID

Väikeseid eksklusiivseid 8-15 korteriga maju on Mündriku kvartalis vaid 7. Katusekorruste eriliste lahendustega korterite hulgast leiab nii läbi kahe korruse kui ka ühel tasapinnal paiknevaid kortereid.

Icon-car-76x75px.jpg

MUGAV KÜTTEGA
MAA-ALUNE PARKIMISVÕIMALUS

Soe garaažikoht pole erand – Mündriku residentsi majade all paiknevad küttega autoparklad muudavad koju saabumise mugavaks ja hooviala autovabaks.

Icon-tree-76x75px.jpg

AIAGA ÜMBRITSETUD
SISEHOOV

Asumi hooviala ääristavad puitlippaiad loovad turvalise keskkonna ja koduse atmosfääri. Mängulisse õue oleme kujundanud huvitavate atraktsioonidega laste mänguväljaku ja puhkealad.

Kaart ja teenused

Asukoht

Põneva ajalooga asum

Kalamaja on Tallinna üks vanemaid ning suurimaid eeslinnu, olles kirjalikes allikates mainitud juba 14. sajandil. Arvatakse, et Suur-Patarei tänava kandis olid juba muinasajal ümberkaudsete külade kalameeste ajutiselt kasutatavad hooned. Sellel ajal kutsuti meremehi mündrikeks.


Kalamajalik atmosfäär                      

Puitlaudisega kaetud Mündriku residentsi majad asuvad väärikas Kalamajalikus miljöös, kus Kalarand, Kultuurikatel ja Lennusadam on justkui naabrid. Energiast pakatav südalinna melu on käega katsutavalt lähedal.

Palju erinevaid maitseid

Kalamaja väiksed ja armsad kohvikud, populaarsed restoranid, omanäoline tänavatoit ja külalisi võõrustavad vinoteegid on võitnud toidugurmaanide südamed.

Maale ja linna

Kesklinna minekuks piisab sellest, kui istud esimese bussi või trammi peale, aga kiirelt jõuab kohale ka jalgsi minnes. Maale vanaema juurde sõitmine võib alles olla ainult mälestustes, kuid Balti jaama rongidepoo on olnud just sellise seikluste alguspunkt.

Arhitektuur

Fassaadid

Elu Mündriku residentsis

Mündriku residentsi majad koosnevad neljast Väike-Patarei tänava poole ja kolmest Jahu tänava poole jäävast majast. Omanäolise puitfassaadiga viimistlus sobitub ajaloolisse keskkonda, ent loob moodsate uute majadega tervikliku koosluse. Hooneid ühendab avar sisehoov jalgratta parkimiskohtade, mänguväljaku ja lõõgastusaladega.

Siseviimistlus

naturaalsed
materjalid

Mündriku residentsi kodude siseviimistlust iseloomustavad naturaalsed materjalid ja suurlinna elegants.

Kaasaegsuse esiletoomiseks kasutame looduslikke materjale. Omale meelepärase paketi saab valida kolme seast.

Kontakt

Annan nõusoleku enda isikuandmete salvestamiseks turunduslikel eesmärkidel (nt kampaaniate ja infokirjade saatmiseks).

Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

Müügikontori kontakt

YIT Ehitus
Pärnu mnt 102b I korrus, 11312 Tallinn
Tööaeg: 8:30-17:00
Sulge
Sulge