Oda 2 ja 4

Sissekolimiseks valmis
Vabade korterite arv:

11

Korterite arv kokku:

60

Tubade arv:

1 - 4

Rohkem detaile

Korteri hinnas sisaldub parkimiskoht garaažis ja panipaik!

Ajalugu ja disaini väärtustav Oda 2

Oda 2

Oda 2

Küti kvartali väärikaim maja on Oda 2 hoone, mis rajatakse osaliselt vana maneeži paekivimüüridele. Selles elumajas leiab kodu ajalugu ja kaasaegset disaini väärtustav elanik. Maja välisilmet ehivad 130-aastased paekivimüürid, mis annavad hoonele ajaloolise hõngu, samas kui tume telliskivifassaad koos rohkete klaaspindadega hoiab üldmulje moodsa ja elegantsena. 

Asukoha elustiili juurde kuulub mõnus mereäärne meeleolu ja Kalamaja miljöö, karged hommikud täis värsket mereõhku ja soojad suveõhtud hubasel terrassil. Hinnatud arhitekti Urmas Muru kavandatud kaasaegsetes kodudes on maast laeni aknad, suured rõdud ja sisehoovi avanevad terrassid.

Oda 2

Merevaatega rõdud ja avarad terrassid

Oda 2 majja tuleb kokku 41 korterit ning esimesele korrusele ka 2 äripinda. 1-4-toalised kodud on 33,2 kuni 87,5 ruutmeetri suurused. Erineva suurusega korterite seas leidub nutikalt läbimõeldud planeeringuga ühe- ja kahetoaliseid linnakodusid, aga ka avaraid kolme- ja neljatoaliseid kahe rõduga kortereid, kus saab otse magamistoast ja elutoast privaatsele rõdule astuda.

Esimese korrruse korterite juurde kuulub üle 21 ruutmeetri suurune sisehoovi avanev terrass, kuhu pääseb nii magamistoast kui ka elutoast. Alates teisest korrusest ootavad elanikke imelised vaated merele, mida saab nautida avaratelt üle 11 ruutmeetri suurustelt klaaspiirdega rõdudelt.

Küti kvartal

Esinduslik vestibüül

Oda 2 elanikke ja külalisi tervitab majja sisenedes esinduslik vestibüül, mis muudab koju saabumise suursuguseks elamuseks. Vestibüüli sisearhitekti Galina Burnakova loodud sisekujundus on inspiratsiooni saanud maja ajastukihilisusest ja teeb kummarduse disainiklassikale.

Tumedates toonides struktuurse Mutina disainplaadiga aktsentsein koos modernsete Itaalia siinivalgustitega loovad galerii hõngu, mida on mugav nautida eestimaisel Softrendi diivanil. Disain muudab ruumi tervikuks.

Turvaline ja mugav

4-korruselises majas on lift, et igapäevane elu oleks lihtsam. Autode parkimiskohad asuvad mugavalt keldrikorrusel, kuhu pääseb otse trepikojast. Elanike turvalisuse tagamiseks on vestibüülis ja parklas videovalve. Panipaigad asuvad paekivihoones.

Privaatne Oda 4

Oda 4

Oda 4

Oda 4 elamusse tuleb vaid 19 kodu, mis loob elanikele turvalise õhkkonna. Siin leiab kodu privaatsust ja kaasaegseid mugavusi hindav inimene. Hinnatud arhitekti Urmas Muru kavandatud 4-korruselise maja arhitektuur on modernne, fassaadi ilmestab tume telliskivipind suure klaasijaotusega.

Küti tänava poolt on maja lahendatud Kalamajale omase kaldkatusega, kus asuvad unikaalsed katuseterrassid. Eriliseks väärtuseks on kodude maast laeni aknad, suured rõdud ja sisehoovi avanevad terrassid.

Oda 4

Katuseterrassid vanalinna vaatega

Majas on ühe- kuni neljatoalised kodud suurusega 30,2 kuni 100,3 ruutmeetrit. Valikus on funktsionaalsed ühe- ja kahetoalised korterid ning avarad kolme- ja neljatoalised kodud. Iga kodu täiendab rõdu või terrass, kust avanevad vaated Kalamaja miljööle ja vanalinnale. Esimese korruse korterite juurde kuulub 25 ruutmeetri suurune privaatne sisehoovi avanev terrass.

Elustiilist olenevalt saab koduomanik valida, kas eelistada hommikupäikese poolset terrassi, kus ärgata koos esimeste päikesekiirtega või õhtupäikesega terrassi, kus suveõhtuti õdusalt perega aega veeta. Maja kõige eksklusiivsemad korterid asuvad neljandal korrusel, kus on kokku vaid kaks korterit koos avarate kuni 54 ruutmeetri suuruste katuseterrassidega. Siit avanevad lummavad vaated Tallinna vanalinnale ja Kalamajale.

Läbimõeldud mugavus

4-korruselises majas on lift, et igapäevane elu oleks lihtsam. Autode parkimiskohad asuvad mugavalt keldrikorrusel, kuhu pääseb otse trepikojast. Elanike turvalisuse tagamiseks on vestibüülis ja parklas videovalve.

    Kaart ja teenused

    TEKKIS KÜSIMUS? KIRJUTA MEILE!

    Anna meile teada, millistest korteritest Sa huvitatud oled ja me võtame Sinuga ühendust.

    Oda 2 ja 4
    Annan nõusoleku enda isikuandmete salvestamiseks turunduslikel eesmärkidel (nt kampaaniate ja infokirjade saatmiseks).

    Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

    Kairiin Kingumets
    Müügispetsialist
    Eva-Liisa Tamm
    Müügispetsialist
    Helina Toome
    Müügispetsialist
    Margit Kujala
    Müügispetsialist Soome kliendile

    Kõik kodulehel olevad pildid on illustratiivsed.