Küti kvartal

Küti, Kalaranna ja Oda tänavatega piirnev kvartal on 15022 ruutmeetri suurune ja kokku kerkib Küti kvartalisse 7 kortermaja, mis ehitatakse 3 etapis. Esimeses etapis valmivad 2020. aasta lõpus hooned Oda 2 ja Oda 4.

Oda tn 2 hoone rajatakse osaliselt vana maneeži paekivimüüridele ja hoonesse tuleb 41 korterit ja 2 äripinda. Väiksemahulisse Oda tn 4 elamusse tuleb 19 kodu. Mõlemas majas on valikus erineva suurusega 1- kuni 4-toalised kodud, mis sobivad nii suurtele kui väikestele peredele, noorte esimeseks koduks ja ka investeeringuks.

Esimeses etapis renoveeritakse ka maneeži müürid, rajatakse hubane koduhoov koos mänguväljakuga ja ehitatakse elamuid ühendav mugav maa-alune parkla.

Ehituse teises etapis valmivad Kalaranna tn 25, Kalaranna tn 27 ja Kalaranna tn 29 ning kolmandas etapis Kalaranna tn 21 ja Kalaranna tn 23.

Täiuslik elustiil

Kodu, kus tunned mereääre vabadust ja Kalamaja mugavust.

Siin kohtuvad väärikas ajalugu, kaasaegne arhitektuur ja suurepärane asukoht. Kokku saavad Eesti tipparhitekti loodud elegants, päikeseloojangud mere ääres, Kalamaja melu ja vanalinna lähedus.

Unikaalne piirkond

Unikaalsesse asukohta Kalaranna tänava äärde kerkiv Küti kvartal koosneb seitsmest kaasaegsest eluhoonest, mis asuvad Kalamaja ajaloolises südames mere ääres, piirnedes ühest küljest uue Kalaranna tänavaga ning Kalamaja sisekvartali poolt Küti ja Oda tänavatega. Üle tee jalutades ootavad Kalarand, Lennusadam ja Noblessner.

 

 

Kohvikud

Icon_Bakery_128x128.png

Pagarikojad

Kunstigaleriid

Icon_Park_128x128.png

Kalamaja park

Tipptasemel arhitektuur

Hinnatud arhitekt Urmas Muru on Küti kvartali projekteerimisel lähtunud kaasaegsusest, ent peenetundeliselt arvesse võtnud kinnistu põnevat ajaloolist tausta. Maast laeni ulatuvatest akendest saab imetleda vaateid merele, vanalinnale ja Kalamaja miljööle.

Kõikide korterite juurde kuulub avar rõdu või terrass ja panipaik. Kui esimese korruse korterite terrassid avanevad turvalisse sisehoovi, siis
4. korruse korterites on katuseterrassid vaatega Kalamaja asumile ja vanalinnale. Ruumikatel rõdudel on klaaspiirded, et ükski päikeseloojang Tallinna lahel nägemata ei jääks.

Küti kvartal

Emotsioon, mis valdab koju saabumisel

Koju saabumise teeb iga kord eriliseks sissepääsus asuv esinduslik vestibüül, mis on sisustatud elegantse diivani ja disainvalgustitega. Tumedates toonides struktuurse disainplaadiga aktsentsein ja interjööri sulanduv disain loovad koos modernsete siinivalgustitega galerii hõngu, kus iga ruutmeeter on loodud disaini nautimiseks.

Icon_Car_128x128.png

Autode parkimiskohad

maa-aluses garaažis

Icon_Baby carriage_128x128.png

Lapsevankrite hoiuruum

esimesel korrusel

Icon_Storage_128x128.png

Panipaigad mugavalt

esimesel korrusel

Icon_Water droplet_128x128.png

Jalgrataste ja koerte

pesuruum

Icon_Bicycle_128x128.png

Jalgratta parkla ja

hoiukohad

Icon_Elevator_128x128.png

Igas majas 

on lift

Elegantne interjöör

Interjööri iseloomustavad helged toonid, ehedad materjalid ja kaasaaegne lõppviimistlus. Seinad on viimistletud heledates toonides, põrandad kaetud spoonparketiga. Vannitubades on mahedates toonides keraamilised plaadid ja kvaliteetne keraamika.

Päikeseloojanguid saab nautida maast laeni 3-kordse klaaspaketiga puitalumiiniumakendest või avaratelt teisaldatavate klaasidega rõdudelt. Iga detail on hoolega valitud. Isegi ümara disainiga pistikute ja lülitite seeria on disainseeriast.

Ainulaadne koduhoov

Me teame, et koduhoov on oluline. Küti kvartalis ootab Sind tõeliselt õdusa atmosfääriga koduhoov, mis on läbi põimunud väärikast ajaloost ja kaasaegsetest lahendustest. Kvartalile annab iseloomu Eestis ainulaadne maneež. Ajaloolise maneeži ilusad paekivist müürid on tänapäevani säilinud ja renoveeritud müüride vahele tuleb hubane koduhoov.

  • Rahulik puhkenurk, trendikad pinksilauad ja mõnusad istumiskohad.
  • Erilahendusega mänguhobused ja turvaline mänguväljak.
  • Elamukvartalit läbib ajalooline kõnnitee, mis ühendab Kalaranna ja Küti tänavat.
  • Arhitektuuriliselt omapärane siksakiline valguslahendusega promenaad läbib vana maneeži.

Rikkalik ajaloopärand

Asukoht Kalamaja vanima asumi keskmes on kujundanud Küti kvartali põnevat käekäiku, mis on otseselt seotud mere ja vanalinna lähedusega. Esimesed teated Kalamaja püsivast asustusest pärinevad aastast 1374. Arheoloogilistele andmetele tuginedes on Küti kvartali kinnistul elatud juba vähemalt hiliskeskajal, 16. sajandil. 

Arheoloogiliste kaevamiste käigus leiti kinnistult ajalooline kaev, mis Oda ja Küti tänava nurgal linnaehitustlikult eksponeeritakse, et ajaloopärandit esitleda. 1890. aastal ehitati Küti kvartali kinnistule Eestis ainulaadne kirik-maneež. Kuuel päeval nädalas harjutati siin ratsutamist, ent seitsmendal päeval viidi hobused välja ja peeti hoopis jumalateenistust.

Küti kvartali kvaliteedi tagab YIT Eesti 30-aastane ehituskogemus.

Küti kvartal

Kaart ja teenused

Kas tundsid ära oma unistuste kodu?

Registreeri oma huvi, et olla esimeste seas, kelleni jõuavad head uudised selle objekti kohta.

Küti kvartal
Annan nõusoleku enda isikuandmete salvestamiseks turunduslikel eesmärkidel (nt kampaaniate ja infokirjade saatmiseks).

Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

Kairiin Kingumets
Müügispetsialist
Eva-Liisa Tamm
Müügispetsialist
Helina Toome
Müügispetsialist
Margit Kujala
Müügispetsialist Soome kliendile

Kõik kodulehel olevad pildid on illustratiivsed.

Kontakt

Annan nõusoleku enda isikuandmete salvestamiseks turunduslikel eesmärkidel (nt kampaaniate ja infokirjade saatmiseks).

Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

Müügikontori kontakt

YIT Eesti
Pärnu mnt 102b I korrus, 11312 Tallinn
Tööaeg: 8:30-17:00
Sulge