Local sites:
Corporate site:

Kakumäe tee 94, 96, 98, 100, 102

Haabersti | Kakumäe tee 94, 13516 Tallinn

11 vaba korterit
2 - 5 tuba

PARKIMISKOHTADE ASUKOHT:
soklikorrusel

Ventilatsioonisüsteem:
korteripõhine soojustagastusega sundventilatsioon

Küttesüsteem:
lokaalne gaasikatlamaja

Sissekolimiseks valmis
Haabersti

Projekti informatsioon

Uued ja eksklusiivsed korterelamud aadressiga Kakumäe tee 94, 96, 98, 100, 102. Rohelise elukeskkonnaga Kakumäe piirkonnas on 5 kortermaja, mis paiknevad Kakumäe ranna vahetus läheduses. Projekt on modernse arhitektuuri ja läbimõeldud ruumilahendustega. Hoonestuse moodustavad 5 ühe trepikojaga kahekordset elamut, mille vahel ja ümber on puhkealad, laste mänguväljak ning privaatsed sisehoovid. Parkimine on lahendatud soklikorrusel. Kinnistu on piiratud aiaga.

Kakumäe 94, 96, 98, 100, 102 projektis on kokku 30 kahe- kuni viietoalist korterit pindalaga 53 – 123 m². Igas majas on kuus korterit.

Loe veel

    Tehniline kirjeldus

    Hoone konstruktsioonid. Hoonel on madalvundament. Välisseinteks on väljast poolt soojustatud ühekihilised raudbetoonpaneelid, viimistletud on õhekrohvi/puitlaudisega. Korterite vahelised seinad on ühekihilised monteeritavad raudbetoonpaneelid, šahtide seinad kergplokkidest. Korterite siseseinad on metallkarkassil kipsplaatidest kergseinad, täidetud mineraalvillaga.
    Vahelaed on raudbetoon õõnespaneelidest. Õõnespaneelidele paigaldatakse isolatsioonikiht, mille peale valatakse betoonist tasandusvalu.

    Aknad, rõdud, terrassid. Rõdu põranda moodustab raudbetoonpaneel või metallkonstruktsiooni ja puidu komposiitlahendus. Vaheseinad on puitkonstruktsioonil laudis ning lagi on värvimata betoonist või metallkonstruktsioon viimistletud puiduga. Rõdu piireteks on tsingitud ja värvitud terasraam. Korterites on puitaknad.

    Siseviimistlus. Korterites on esiku põrandakatteks keraamiline plaat, eluruumides kahelipiline naturaalparkett. Laed ja seinad on pahteldatud ja värvitud. Sanitaarruumide põrandad ja seinad on plaaditud, lagi on umbkipslagi. Valgustid paigaldatud vannituppa ja esikusse. Korterite sanitaarruumidesse on paigaldatud vann või duššisein(ad), vannisegisti, valamu ja valamusegisti, wc-pott, pesumasinale vee- ja kanaliotsad.

    Vesi ja kanalisatsioon. Veevarustus ja kanalisatsioon on korteritesse monteeritud täielikult seina- ja põrandasiseselt. Korteri veetorustiku sisend šahtist asub vannitoa ripplae taga. Paigaldatud on avamis-sulgemiskraanid ning külma ja sooja vee kauglugemisega kulumõõtjad.

    Küte. Gaasiküte. Korterites vesipõrandaküte, temperatuuriandur ja kütteregulaator eraldi elutoas ja magamistoas. Korteripõhised kauglugemisega küttearvestid.

    Ventilatsioon. Majas on korteripõhine soojustagastusega ventilatsioonisüsteem. Köögis pliidi kohale on kavandatud eraldi õhu väljaviik kubu ühendamiseks. Kubu tarnib ja paigaldab ostja.

    Elektripaigaldis. Korterite tugev- ja nõrkvoolu elektrikilbid asuvad esikus seinasüvises. Kahetariifsed elektriarvestid asuvad 0-korruse tehnoruumis.

    Teostatud korterisisene elektrikaabeldus, paigaldatud (süvistatult) lülitid, pistikud. Vannitubades on samuti vesipõrandasoojendus, juhtimine põrandaanduri ja temp. regulaatoriga. Laevalgustid on paigaldatud sanitaarruumides ja esikus. Muud valgustid tarnib ja paigaldab ostja.

    Korterites on fonolukusüsteem ja autonoomne suitsuandur. On võimalus valvesignalisatsiooniks: tehtud on kaabeldus sõrmistiku ja korteri välisukse magnetanduri paigaldamiseks (seadmete tarne ja paigaldus ei kuulu ostuhinda).

    Paigaldatakse tänapäevane suuremat andmesidekiirust võimaldav CAT6 andmeside- ja TV-kaabel. Korteriomanikul on võimalus ise liituda meelepärase kaabeltelevisiooni, telefoni- ja andmeside teenusepakkujaga.

    Panipaigad. Panipaigad on planeeritud keldrikorrusele.

    Territoorium ja parkimine. Teostatakse territooriumi ehitusjärgne haljastus (murukate). Krundile istutatakse puud ja põõsad. Krundil oleva parkla sissesõidule paigaldatakse tõkkepuu (avamine mobiiltelefoniga või puldiga). Parkimiskohad joonitakse ja nummerdatakse. Rajatakse parkla välisvalgustus. Krundil on prügimaja.

    Dokumendid

    Kaart ja teenused

    FINANTSEERIMINE JA HINDAJA

    Juho Laurits
    Nordea koostööpartnerite projektijuht
    Tiina Anderson
    Swedbank erakliendihaldur
    Kersti Ivanov
    SEB partnersuhete juht
    Andrei Kolukanov
    Domus Kinnisvara hindaja

    Kontakt

    Annan nõusoleku enda isikuandmete salvestamiseks turunduslikel eesmärkidel (nt kampaaniate ja infokirjade saatmiseks).

    Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

    Müügikontori kontakt

    YIT Ehitus
    Pärnu mnt 102b I korrus, 11312 Tallinn
    Tööaeg: 8:30-17:00
    Sulge
    Sulge