Haabersti

Haabersti linnaosa – roheline elukeskkond supelranna lähedal

Tallinna lääneosas asuvas Haabersti linnaosas on kokku 12 asumit, mis kujunenud valdavalt suvemõisatest ja kaluriküladest. Kakumäe on kaunis ja roheline mereäärne piirkond, mille nimi tuleb seal asunud Kakumäe külast, mida on mainitud juba 1467. aastal. Ajalugu kohtab ka Kakumäe poolsaare tipus, kus asuvad esimese ilmasõja aegsed Peeter Suure merekindluse suurtükipatarei mälestised.

Tänapäevane Kakumäe on suurte aedadega eramajade piirkond, mis sobib ideaalselt aktiivsele inimesele. Siin on suurepärased terviserajad ja kergliiklusteed, mida mööda näiteks randa pääseb.

Loe veel

Kontakt

Annan nõusoleku enda isikuandmete salvestamiseks turunduslikel eesmärkidel (nt kampaaniate ja infokirjade saatmiseks).

Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

Müügikontori kontakt

YIT Eesti
Pärnu mnt 102b I korrus, 11312 Tallinn
Tööaeg: 8:30-17:00
Sulge
Me kasutame küpsiseid, et pakkuda Teile paremaid teenuseid.

YIT koos meie partneritega kogume küpsiste kasutamise kaudu andmeid, et pakkuda parimat võimalikku kasutajakogemust, kasutaja statistikat ja personaalselt Teile suunatud pakkumisi.

Valides "Nõustun" annate nõusoleku oma info kogumiseks. Küpsistest saate loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised.

Loe lähemalt