Kalaranna 21, 23

Sissekolimiseks valmis
Vabade korterite arv:

3

Korterite arv kokku:

58

Tubade arv:

2 - 3

Rohkem detaile

Meri ja melu – sinu uus kodu Noblessneri ja Kalamaja piirimail

Ajaloolise hõnguga Küti kvartalis – Noblessneri ja Kalamaja piirimail – on kerkinud kaks erilist elumaja. Uued korterid Kalamajas kannavad aadresse Kalaranna 21 ja Kalaranna 23, mis on otse Lennusadama vastas asuva hinnatud Küti elamupiirkonna viimased kaks maja. Majades on kokku vaid 58 kodu, millest igaühe juurde kuulub terrass või rõdu. Nagu kogu kvartali hing, arvestab maja välisilme Kalamajale omast arhitektuurikeelt, kuid uusarendusele kohaselt annavad olulise lisaväärtuse kõik kaasaegse maja eelised – läbimõeldud planeering ning energiasäästlikud päikesejaamad. Arhitekt on Urmas Muru.

Küti kvartal
 • A-energiaklassi kodud
 • Parkimiskohad soojas maa-aluses garaažis
 • Igas majas on lift, et Sinu igapäevaelu oleks lihtsam
Külasta lehte

Kaart ja teenused

Asukoht
 • Vaid 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel asub Tallinna vanalinn. Lähedal on ka Lennusadam, Kalaturg, hoolitsetud Kalamaja park ja hiljuti kaasajastatud Balti Jaama turg
 • 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel asub ka Noblessneri kvartal oma kohvikute, Kai kultuurikeskuse ja jahisadamaga
 • Ligikaudu 10-minutilise autosõidu kaugusel asub Tallinna Reisisadam.
Külasta lehte

Traditsioonidega harmoonias teekond tulevikku

Icon_Car_128x128_new.png

Autode parkimiskohad maa-aluses garaažis

Icon_Baby carriage_128x128_new.png

Lapsevankrite hoiuruum

Playground 128x128.png

Hoovis on oma mänguväljak

Kodu keset linna

Icon_Elevator_128x128_new.png

Kummaski majas on lift

Solar-panel-128x128.png

Jätkusuutliku küttelahendusega A-energiaklassi majad

Küti kvartal

Vaata piltidelt, kas Sina ja Küti kvartal võiksite omavahel hästi kokku sobida. Paik, mis veel 130 aastat tagasi oli linnarahva seas tuntud kui kirik-maneež, on peagi Sind ootamas – Sinu oma hobide, soovide ja kommetega.

Rohelise linnakeskkonna suunanäitaja

Soojustagastusega ventilatsiooniseadmed on investeering rohelisemasse tulevikku, tuues endaga kaasa tavalisest väiksema süsinikjalajälje ja suurema energiasäästlikkuse.

Kõikide Kalaranna tänava majade katusele on paigaldatud keskkonnasõbralikud päikesejaamad, mis tõstavad majade energiatõhusust veelgi ja tagavad, et sinu A-energiaklassi uue kodu ülalpidamise kulud on väiksemad.

Kalaranna 21

Kalaranna 21 majas on kokku vaid 27 korterit, mis jaotuvad nelja korruse vahel. 1-4-toalised kodud on 29 kuni 92 ruutmeetri suurused. Esimese korruse korterite juurde kuulub terrass, millest oskavad kindlasti rõõmu tunda kõik need, kes on väikestviisi rohenäpu-geeniga kui ka inimesed, kes ei kujuta ette suvepäeva ilma spontaanse grilliõhtuta. Alates teisest korrusest ootavad elanikke imelised vaated huvitavale ümbruskonnale või otse merele.

Loe lähemalt

Mõnusad rõdud ja avarad terrassid

Esimese korruse korterite juurde kuulub üks oluline boonus- terrass. Lähtuvalt oma eelistustest saab valida kas kompaktse 19,6 ruutmeetri suuruse või avara 32,2 ruutmeetri suuruse terrassi vahel. Alates teisest korrusest ootavad elanikke imelised vaated huvitavale ümbruskonnale ja mõnel korteril ka merele, mida rõdudelt imetleda.

Esinduslik vestibüül

Kalaranna 21 majja sisenedes tervitab sisearhitekt Galina Burnakova loodud esinduslik vestibüül, mis ei jäta ühtegi sinu külalist külmaks ning muudab iga koju saabumise elamuseks.

Läbimõeldud mugavus

Maja sissepääs on sisehoovist, jalgsi saab hoovi siseneda nii Kalaranna kui ka Küti tänava poolt. Hoone sissepääsu kõrval on lapsevankrite hoiuruum, kuhu saab turvaliselt lapsevankrid jätta. Et Sinu igapäevaelu oleks lihtsam, on 4-korruselises majas ka lift. Autode parkimiskohad paiknevad mugavalt maa-aluses soojas parklas, kuhu pääseb otse trepikojast. Parklakorrusel asuvad ka panipaigad.

Kalaranna 23

Kalaranna 23 aadressil on kokku vaid 31 kodu. 2-3-toalised kodud ning nende suurused jäävad vahemikku 43 kuni 69 ruutmeetrit. Eriliseks väärtuseks on iga kodu juurde kuuluv rõdu või terrass, millest saab soojadel suvepäevadel värskust täis toapikendus. Kui esimese korruse elanikud naudivad avarat terrassi, siis kõrgematel korrustel kuulub iga kodu juurde rõdu, kus sõltuvalt korteri asukohast nautida mänglevat merd, alati põnevat ümbruskonda või hoida silma peal, kuidas lapsed hoovis paikneval mänguväljakul lustivad.

Loe lähemalt

Kalaranna 23 aadressil on kokku vaid 31 kodu. 2-3-toalised kodud on suurusega 43 kuni 69 ruutmeetrit. Eriliseks väärtuseks on iga kodu juurde kuuluv rõdu või terrass.

Rõdud ja avarad terrassid

Esimese korruse korterite juurde kuulub üks oluline boonus – terrass, millest saab soojadel suvepäevadel värskust täis toapikendus. Lähtuvalt oma eelistustest saab valida kas kompaktse 22,4 ruutmeetri suuruse või avara 30,8 ruutmeetri suuruse terrassi vahel. Alates teisest korrusest ootavad elanikke imelised vaated huvitavale ümbruskonnale ja mänglevale merele, mõned rõdudest avanevad koguni hoovis paikneva mänguväljaku poole, kust aeg-ajalt kiigata, kuidas lapsel läheb.

Esinduslik vestibüül

Kalaranna 23 majja sisenedes tervitab sisearhitekt Galina Burnakova loodud esinduslik vestibüül, mis ei jäta ühtegi sinu külalist külmaks ning muudab iga koju saabumise suursuguseks elamuseks.

Läbimõeldud mugavus

Maja sissepääs on sisehoovist, jalgsi saab hoovi siseneda nii Kalaranna kui ka Küti tänava poolt. Hoone sissepääsu kõrval on lapsevankrite hoiuruum, kuhu saab turvaliselt lapsevankrid jätta. Et Sinu igapäevaelu oleks lihtsam, on 4-korruselises majas ka lift. Autode parkimiskohad paiknevad mugavalt maa-aluses soojas parklas, kuhu pääseb otse trepikojast. Parklakorrusel asuvad ka panipaigad.

Elanike turvalisuse tagamiseks on vestibüülis ja parklas videovalve.

Tehniline kirjeldus

Vundament

Hoonetel on raudbetoonist taldmikvundamendid. Parkla alas taldmikvundamendid.

Konstruktsioonid

Hoonete keldri seinad, postid on monteeritavatest raudbetoonelementidest. Keldri katuse ja  vahelagede kandvaks konstruktsiooniks on monteeritavad vahelaepaneelid. Hoonete välisseinad ja korterite vahelised seinad on monteeritavatest raudbetoonelementidest. Hoonete vahelagede kandvaks konstruktsiooniks on monteeritavad vahelaepaneelid. Rõdud ja trepid on raudbetoonelementidest.

Fassaad

Hoonete välisseinad on kaetud ilmastikukindla tumehalli tellisplaat fassaadisüsteemiga.

Katus

Elamutel on lamekatused.

Rõdud ja terrassid

Rõdude põrandad on betoonist. Terrasside põrandad on kaetud komposiitmaterjalist terrassilaudadega.

Rõdudel ja enamus terrassidel on osaliselt avatavad rõduklaasisüsteemist piirded. Terrassidel on terrassivalgusti ja elektripistik. Ülemiste korruste rõdudel (välja arvatud 1,8 m2 suurused rõdud) on elektripistik.

LOE VEEL

    TEKKIS KÜSIMUS? KIRJUTA MEILE!

    Anna meile teada, millistest korteritest Sa huvitatud oled ja me võtame Sinuga ühendust.

    Kalaranna 21, 23
    Soovin kasutada võimalust saada eksklusiivset teavet soodsatest pakkumistest, uutest projektidest ja uudiskirjadest ning muid huvitavaid elulisi nõuandeid või inspiratsiooni.

    Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

    Eva-Liisa Tamm
    Müügijuht
    Margit Kujala
    Müügispetsialist

    Arendajal on õigus muuta müümata korterite hindu.

    Kõik kodulehel olevad pildid on illustratiivsed.