Jaama tänav 167

Planeerimisjärgus
Vabade korterite arv:

61

Korterite arv kokku:

61

Tubade arv:

1 - 4

Rohkem detaile

Kaasaegne kodu jalutuskäigu kaugusel Tartu südamest

Heade mõtete linna on lisandumas üks uus ja ilus kodupaik. Sinu uus kodu aadressil Jaama tänav 167 asub stiilse välisilmega hoones, mille fassaadil on kombineeritud maitsekalt ajatuks tervikuks tumedad betoonelemendid ja metall. Õhulisust ja elegantsi lisavad esimese korruse klaasseinad, mis kuuluvad hoones müüki tulevatele 47,1 m2, 54,9 m2 ja 143,7 m2 suurustele äripindadele.

Kõigest pooletunnise jalutuskäigu kaugusel kesklinnast asuv B-energiaklassiga hoone 61 korterit asetsevad seitsmel korrusel ning huvilised saavad valida 1-4-toaliste kodude vahel, mille suurus on 26,9-84,4m2.

Kõrgemate korruste elanikud ei pea kartma, et avarate vaadete hinnaks on igapäevane jalavaev – selle eest kannab hoones hoolt lift.

Jaama tänav 167 korterelamu rõdulahenduste osas leiavad endale sobiva valiku kõik huvilised – nii need, kes soovivad korraldada mõnusaid suviseid koosviibimisi kuni 24 m2 terrassil, need, kes vajavad rõdu, et nautida privaatseid lõõgastushetki hea raamatu, hommikukohvi või klaasikese veini seltsis, kui ka need, kes eelistavad tagasihoidlikku prantsuse rõdu, et täita tuba loomuliku valguse ja värske õhuga.

Kinnistule ehitatakse sõidukite väliparkla, lisaks loome hoone juurde ka jalgrataste väliparkimise võimaluse. Et majaesine täituks kiirelt lõbusate laste häältega, ehitame õue ka mänguala ning reserveerime hoones eraldi panipaiga lapsekärudele. Mõistagi kanname hoolt ka selle eest, et iga korteri omanikul oleks oma isiklik panipaik 1. korrusel.

Seda, kui hästi on arenenud Annelinna kesklinnapoolse külje infrastruktuur, kui kiire ja mugav on ühistranspordiühendus, kui palju läheduses poode, koole, lasteaedu, kergliiklusteid, parke ja muud eluks vajalikku, tead ilmselt niigi.

Arhitekt on Urmas Paul.

Annelinn
Hea koht, kus panna algus oma õnnelikule elule
  • Läheduses lasteaiad, koolid ja huviharidus
  • Mugav asukoht
  • Aktiivne kogukond
Külasta lehte

Kaart ja teenused

Tehniline kirjeldus

Vundamendid
Hoonel on vaivundament.

Parkla
Sõiduautode parkimiskohad paiknevad kinnistul, avatud parklas. Kokku on 65 parkimiskohta, sh üks inva parkimiskoht. Parklasse pääs on suletud tõkkepuuga. Kinnistul on ka kaks ala jalgrataste parkimiseks.

Välisseinad
Välisseinad on ehitatud monteeritavatest 3-kihilistest betoonelementidest. Soojustuskihi paksus on 200mm.

Siseseinad
Korteritevahelised seinad on betoonelementidest 200mm, šahtide seinad 150mm kergplokkidest. Korterite siseseinad on kavandatud metallkarkassil ühe-või kahekordse kipsplaadiga kaetud kergseintena. Märgades ruumides kasutatakse eritugevat kipsplaati, mis kaetakse hüdroisolatsiooni ja keraamiliste plaatidega vastavalt sisearhitektuursele lahendusele.

Loe lähemalt

TEKKIS KÜSIMUS? KIRJUTA MEILE!

Anna meile teada, millistest korteritest Sa huvitatud oled ja me võtame Sinuga ühendust.

Jaama 167
Soovin kasutada võimalust saada eksklusiivset teavet soodsatest pakkumistest, uutest projektidest ja uudiskirjadest ning muid huvitavaid elulisi nõuandeid või inspiratsiooni.

Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

Eva-Liisa Tamm
Müügispetsialist
Helina Toome
Müügispetsialist
Margit Kujala
Müügispetsialist

Kõik kodulehel olevad pildid on illustratiivsed.