• Soovitused
  • 01.12.2019
  • YIT
  • 373 vaatamist

Rõdu – kasutamata ruum vabas õhus

Korteri sisustamine nõuab üksjagu aega. Köögis, elu- ja magamistoas mööbli paigutamise käigus kipume unustama rõdu korrastamise, mis on siiski lisaruum oma privaatse hoovi või õueala näol.

Puhkus vabas õhus

Rõdu on üks paremaid ja privaatsemaid kohti, kus soojade ilmade korral puhata. Mis oleks, kui rõdul oleksid lihtsasti avatavad puhketoolid, kus on hea päikest võtta ja raamatut lugeda, või laud ja toolid kergeks einestamiseks. Päikesevarju lisamise korral on rõdul mugav olla ka kuumemate ilmade korral.  

yit_rõdude_möbeleerimine_2.jpg

Linnaaed

Lilled kaunistavad meie rõdusid. Hästi sobivad kiiresti kasvavad ja tihti õitsevad lilled, näiteks fuksiad ja pelargoonid. Ka väikese puudesalu tarbeks saab madalakasvuga rõdupuud istutada suurematesse lillekastidesse. Rõdul saab kasvatada ka maitsetaimi ja aedvilju. Kui puhkusele on plaanis sõita kodust eemale, siis taimede automaatseks kastmiseks on olemas ka nutilillekastid, mis kastab vastavalt telefonirakenduse abil ettemääratud aegadel.

Romantiline õhustik

Ehk meenub romantiline stseen mõnest filmist või raamatust, kus tegevus toimus just rõdul. Sumeda meeleolu loomiseks on hea appi võtta sooja tooniga valgus. Hea lahendus on kasutusele võtta valgustid, mida saab kontrollida läbi telefonirakenduse. Nii saame valguse põlema sättida või kustutada ise kodust eemal olles.

yit_rõdude_möbeleerimine_3.jpg

Talveaed

Pimedasse aastaaega sobivad hästi jõulutuled. Lihtne on ehtida rõdu nii, et tuled paigutatakse käsipuule. Ehtsa kuuse saab paigutada rõdule. Nii ei lange tuppa kuuseokkaid ja puu püsib kauem värske.

Allikas: www.yit.pl

Rõdudega korterid

Vali omale meelepärane rõduga korter ja broneeri see aegsasti veebis.