• Soovitused
  • 01.04.2022
  • AS YIT Eesti
  • 309 vaatamist

Inspiratsiooni klaasitud rõdu sisustamiseks

Muutke rõdu oma lemmikpaigaks. YIT kodude klaasitud rõdud laiendavad eluruumi rõdule. Võtke rõdust maksimum ning laske isikupäral ja hobidel välja paista!

Rõdu sisustamise ideid

Koondasime rõduentusiastide jaoks ideid, kuidas võiks klaasitud rõdu sisustada. Sellisel rõdul ei piirduta vaid lesimise ja vaadete nautimisega, vaid sealt paistavad välja ka elaniku harrastused ja huvialad. Näidake ka teie rõdu abil, mis on teile tähtis, ning noppige artiklist endale sobivad ideed välja.

1. Õueinimese miniparadiis

Viimasel ajal on kogunud populaarsust õues magamine ja sellega kaasnev looduses viibimise tunne. Kui te ei jõua igal nädalalõpul linnatolmu eest looduse rüppe pakku joosta, võite nautida sama tunnet oma rõdul. Rõdul magamine või söömine on eriline kogemus võrreldes samade toimingutega siseruumides. Kas teie rõdul avaneb juhtumisi suurepärane võimalus linde vaadelda? Kui see on nii, siis binokkel kätte, vihik lahti ja linnuteatmik kaenlasse ning pikema jututa rõdule!

Rõdu sisustamine blogi 2.jpg

2. Lisaruumi hobile

Kas leidsite endale hiljuti uue hobi? Ehk olete mõne vana harrastuse koduste oludega kohandanud? Ärge unustage, et rõdu pakub selleks lisaruumi! Viige joogamatt ja hantlid rõdule või haarake seal pintsel pihku. Nii jääb elutoas peale harrastuste muuks ruumi. Rõdu leiba ei küsi!

Rõdu sisustamine blogi 5.jpg

3. Kaugtöö rõdult

Kes ütles, et kodus töötades peab toas laua taga istuma? Mitte keegi! Rõdul on sama hea tööd teha kui toas, eriti kui õnnestub sülearvuti mugavalt laadijaga ühendada ja vari kaitseb enam-vähem ekraani. Lisaks on ajul värskes õhus rohkem energiat kui siseruumides. Katsetage rõdul töötamist ja jagage oma kogemusi ka sõpradega.

Rõdu sisustamine blogi 7.jpg

4. Rohenäpp pääses rõdule

Klaasitud rõdu on taimedele suurepärane koht: valgust on küllaga ning klaasid kaitsevad tuule ja muude ilmastikunähtuste eest. Rõdutaimi valides tasub mõelda, mis on nende otstarve, kui kaua need hinnanguliselt elavad ja kui palju olete valmis nende eest hoolt kandma. Innukam rohenäpp võib muuta rõdu minikasvuhooneks, samas kui väiksem huviline võib osta kasvõi kunsttaimed.

Rõdu sisustamine blogi 3.jpg

5. Igale pereliikmele midagi

Jagame oma argipäeva kallite inimeste ja loomadega. Rõdu sisustamisel tasub mõelda, kes rõdul aega veedavad ja kuidas oleks võimalik kõigi soovidega arvestada.

Ükskõik kas teie lemmik on päikselemb või meeldib talle varjus, mõlemal juhul võite talle rõdule pesa sisse seada. Ka tegevused võivad rõdule meelitada – näiteks kassi kraapimispuu paigaldamine on kassi meelest tõenäoliselt hiilgav idee. Kõrgustes turnimine ja ümbruse jälgimine on harva nii turvaline nagu klaasitud rõdul ning ka ärajooksmist pole tarvis karta.

Lapsed oskavad igal pool mängida. Rõdu eksootiline õhkkond meelitab lapsi. Rõdule ehitatud mängunurgas saab laps süveneda oma tegevusse toast põnevamas, ent ometi igati ohutus kohas.

Rõdu sisustamine blogi 4.jpg

6. Jõudeolek

Kogu aeg ei pea, tuli takus, ringi tormama, vaid vahel võib ka lihtsalt niisama olla. Rõdul on mõnus end hea raamatuga sohvanurka kerra tõmmata või lihtsalt päikesepaistet nautida. YIT kodu rõdu saab muuta kasvõi viietärnihotelli katuseterrassiks, kui joogid ja meeleolu on õiged!

YIT kodu elanikuna on teie kasutuses YIT Plussi teenuseturg, mille kaudu saate tellida soodsa hinnaga sisustustooteid ja kvaliteetseid aknakatteid. Teenusevalik erineb piirkonniti. Teenuse kasutajatunnused antakse teile tehingu sõlmimisel.