Kohalikud saidid:
Corporate site:

Projekti informatsioon

Uus elamuarendus Merevärava kodud asub Lennusadama vahetus läheduses Kalamaja pargi kõrval. Vibu 2, 4 paikneb ajalooliselt väärikas ja kauni miljööga Kalamaja piirkonnas.

Projekt paistab silma maitseka modernse ning skandinaaviahõngulise arhitektuuri ja läbimõeldud ruumilahendustega. Merevärava kodu arendusprojekti moodustavad viis 4-korruselist ühe trepikojaga elamut. Hoonete vahel paiknevad puhkealad, laste mänguväljak ning privaatsed sisehoovid.

Loe veel

    Dokumendid

    Tehniline kirjeldus

    Konstruktsioonid. Hoonetel on madalvundamendid. Välisseinad ehitatakse mineraalvillaga soojustatud 3-kihilistest sandwich-tüüpi monteeritavatest raudbetoonpaneelidest või soojustatud ühekihilistest betoonpaneelidest, mis kaetakse fassaaditellisega. Kandvad siseseinad on ühekihilised betoonelementseinad, šahtid laotakse kergplokkidest. Korterite siseseinad rajatakse metallkarkassile kipsplaatidest. Vahelaed on isolatsioonikihi ja tasandusvaluga raudbetoonõõnespaneelid. Hoonetel on lamekatus.

    Vesi ja kanalisatsioon. Korteritesse on paigaldatud valged keraamilised valamud, klaasist dušiseinad või vann, valged kahesüsteemsed WC-potid, kangsegistid ning vee-ja kanaliotsad pesumasinale.

    Veevarustus ja kanalisatsioon on monteeritud täielikult seina ja põranda sisse. Korteri veetorustiku sisend asub vannitoa ripplae taga. Paigaldatud on avamis- ja sulgemiskraanid ning kaugloetavad veemõõdikud.

    Loe veel

    Kaart ja teenused

    Müügispetsialistid

    Jaanus Rumma
    Müügispetsialist
    Kristina Sõmerik
    Müügispetsialist
    Helina Toome
    Müügispetsialist
    Margit Kujala
    Müügispetsialist Soome kliendile
    Toomas Luht
    Tehingute spetsialist

    FINANTSEERIMINE JA HINDAJA

    Terje Tikenberg-Piirsalu
    Luminor koostööpartnerite projektijuht
    Thea Hainoja
    SEB krediidihaldur
    Mari Lume
    Domus Kinnisvara hindaja

    Kontakt

    Annan nõusoleku enda isikuandmete salvestamiseks turunduslikel eesmärkidel (nt kampaaniate ja infokirjade saatmiseks).

    Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

    Müügikontori kontakt

    YIT Ehitus
    Pärnu mnt 102b I korrus, 11312 Tallinn
    Tööaeg: 8:30-17:00
    Sulge
    Sulge