Kalaranna 21, 23

Planeerimisjärgus

Meri ja melu – sinu uus kodu Noblessneri ja Kalamaja piirimail

Ajaloolise hõnguga Küti kvartalis – Noblessneri ja Kalamaja piirimail – on kerkimas kaks erilist elumaja. Uued korterid Kalamajas kannavad aadresse Kalaranna 21 ja Kalaranna 23, mis on otse Lennusadama vastas asuva hinnatud Küti elamupiirkonna viimased kaks maja. Majadesse tuleb kokku vaid 58 kodu, millest igaühe juurde kuulub terrass või rõdu.

Nagu kogu kvartali hing, arvestab maja välisilme Kalamajale omast arhitektuurikeelt, kuid uusarendusele kohaselt annavad olulise lisaväärtuse kõik kaasaegse maja eelised – valgusküllased maast laeni aknad, läbimõeldud planeering ning energiasäästlikud päikesejaamad. Arhitekt Urmas Muru.

Küti kvartal
  • Parkimiskohad soojas maa-aluses garaažis
  • Igas majas on lift, et Sinu igapäevaelu oleks lihtsam
  • Valgusküllased maast laeni akendega kodud
Külasta lehte

Kaart ja teenused

Asukoht
  • Vaid 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel asub Tallinna vanalinn. Lähedal on ka Lennusadam, Kalaturg, hoolitsetud Kalamaja park ja hiljuti kaasajastatud Balti Jaama turg
  • 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel asub ka Noblessneri kvartal oma kohvikute, Kai kultuurikeskuse ja jahisadamaga
  • Ligikaudu 10-minutilise autosõidu kaugusel asub Tallinna Reisisadam.
Külasta lehte

Traditsioonidega harmoonias teekond tulevikku

Icon_Car_128x128_new.png

Autode parkimiskohad maa-aluses garaažis

Icon_Baby carriage_128x128_new.png

Lapsevankrite hoiuruum

Playground 128x128.png

Hoovis on oma mänguväljak

Icon_Security camera_128x128_new.png

Vestibüülis ja parklas on videovalve

Icon_Elevator_128x128_new.png

Kummaski majas on lift

Solar-panel-128x128.png

Jätkusuutliku küttelahendusega A-energiaklassi majad

Küti kvartal

Vaata piltidelt, kas Sina ja Küti kvartal võiksite omavahel hästi kokku sobida. Paik, mis veel 130 aastat tagasi oli linnarahva seas tuntud kui kirik-maneež, on peagi Sind ootamas – Sinu oma hobide, soovide ja kommetega.

Rohelise linnakeskkonna suunanäitaja

Majade ehitusel on kasutatud moodsa isolatsioonimaterjali ja soojustagastusega ventilatsiooniseadmed on investeering rohelisemasse tulevikku, tuues endaga kaasa tavalisest väiksema süsinikjalajälje ja suurema energiasäästlikkuse

Kõikide Kalaranna tänava majade katusele paigaldatakse kekskonnasõbralikud päikesejaamad, mis tõstavad majade energiatõhusust veelgi ja tagavad, et sinu A-energiaklassi uue kodu ülalpidamiseks ei kulu tulevikus palju ressursse.

Registreeri huvi

Aitäh, et projekti vastu huvi tunned! Meil läheb veel natuke aega, enne kui täpsemat infot jagada saame. Palun jäta aga oma kontaktid ning kuuled kindlasti esimesena, kui meil kõige uuemate projektide kohta uudiseid on!

Kalaranna 21, 23
Soovin kasutada võimalust saada eksklusiivset teavet soodsatest pakkumistest, uutest projektidest ja uudiskirjadest ning muid huvitavaid elulisi nõuandeid või inspiratsiooni.

Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

Eva-Liisa Tamm
Müügispetsialist
Helina Toome
Müügispetsialist
Margit Kujala
Müügispetsialist

Kõik kodulehel olevad pildid on illustratiivsed.