• Näidiskorterid
  • 1107 vaatamist

Mündriku residents, Väike-Patarei 1/4

Tänapäeva Kalamajas on tänavatoidu restorane, hubaseid kohvikuid ja gurmeerestorane igale maitsele. Jalutuskäigu kaugusel asuvad vanalinn, Lennusadam, Kalaturg, hoolitsetud Kalamaja park ja hiljuti kaasajastatud Balti Jaama turg. Kalamaja ainulaadsus on siinsed sõbralikud elanikud ja ühise kogukonnana korraldatav tänavafestival Kalamaja Päevad on igal aastal aina populaarsem.

Uued kodud Väike-Patarei ja Jahu tänaval sulanduvad olemasolevasse miljöösse ja pakuvad samas kaasaegse maja eeliseid. Esimese korruse kodude elutoast avanevad avarad terrassid, teiste korruste korterites saab vaateid nautida rõdul. Panipaigad asuvad esimesel korrusel ja parklakorrusel, majade ees ja hoovis on jalgrataste parkimiskohad. Mugava ja turvalise parkimise tagab elanikele kinnistu maa-alune parkla, kuhu pääseb otse majade trepikodadest.

Suureks väärtuseks on küllusliku haljastusega sisehoov, milles on lähtutud kalamajalikust miljööst. Hubasel hoovialal leidub ploomi- ja õunapuid, kevadeti lõhnavad sirelite hekid, suvel saab nautida pargirooside ja pojengide värvikirevust. Lastele luuakse hoovi avar ja põnevate atraktsioonidega mänguväljak ja spordilembestele inimeste jaoks treeninguala. Koduse ja turvalise õhkkonna loob hooneid ümbritsev Kalamajale iseloomulik puitaed.

Arenduses Mündriku residents on kokku 7 väikest privaatset maja. Ühes hoones vaid 8-15 korterit, kokku arenduses 94 korterit.

  • Toalisus: 1-4 Korterite pindala on vahemikus 31,7m2 kuni 106m2
  • Parkimine: maa-aluses parklas
  • Panipaigad: I korrusel ja/või parkla korrusel
  • Kõigil korteritel kas rõdu/terrass või katuseterrass

Detailid

Projekti nimi
Mündriku residents
Linn
Tallinn
Riik
Eesti
Valmimisaasta
2019
Ärisegment
Elamuarendus