Kampaania!

Nurme 6 arenduses on jaanipäevani köögimööbel koos tehnikaga korterite hinnas.

Tutvu köökidega

Nurme 6

Ehitusjärgus. Valmimisaeg 08/2024
Vabade korterite arv:

17

Korterite arv kokku:

18

Tubade arv:

1 - 4

Rohkem detaile

Hea energiaga uus kodu rahulikus Keila väikelinnas

Uutest Nurme arenduse majadest kerkib esimesena Nurme 6 hoone. Neljakordsest elegantsest korterelamust leiad nii ühe- kuni neljatoalisi kortereid, mille suurused jäävad vahemikku 34- 76,5 ruutmeetrit.

Nurme arenduse põhiliseks kandvaks motiiviks sai säästlikkust au sees hoidev lähenemine. Nurme 6 A-energiaklassi maja on ühtmoodi nii keskkonna, kui ka sinu rahakoti sisu säästev ökoloogilise jätkusuutlikkuse tänapäevane lahendus.

Maakütte vertikaalsete puuraukude kaudu ammutame vajamineva soojusenergia otse maa südamest, mis koos vesipõrandakütte lahendusega hoiab põrandad meeldivalt soojad aastaringselt. Katusel asuvad päikesepaneelid hoiavad üldelektrikulud madalad. Korterite vee-, elektri- ja küttekulusid mõõdavad ja hoiavad sinu eest neil silma peal korteripõhised kaugloetavad arvestid. Põrandani ulatuvad kolmekordse klaaspaketiga aknad täidavad uue kodu loomuliku valgusega ja keskkonnasäästlik soojustagastusega ventilatsioon kannab hoolt selle eest, et uues kodus on õhk alati värske ja puhas.

Nurme 6 maja kaasaegse välisilme loojaks on arhitekt Tormi Sooväli, kes kombineeris hoone fassaadil ajatu ja hooldusvaba betooni ning rohelise väikelinna miljööga maitsekalt haakuva puitlaudise. Elamu ilmele lisavad õhulisust klaaspiiretega rõdud, mida iga korteriomanik saab soovi korral ka kinni klaasida lähtudes arhitekti etteantud rõduklaasimise joonistest.

Korterelamu avaras valgusküllases trepikojas vähendab jalavaeva lift. Esimesel korrusel asub avatud parkla, mis muudab ümbritseva puitsõrestiku kaasabil end ülejäänud hoonega elegantseks tervikuks.

Aktiivse eluviisiga inimeste rõõmuks rajame Nurme 6 hoone juurde rattamaja, mida hakkab katma värviküllane haljaskatus. Sellega loome maja elanikele ideaalsed võimalused, et saaksid oma igapäevategemised rattasadulas aetud. Lisaks paigaldame õuealale välised jalgrataste parkimiskohad, et ka sinu külalistel oleks koht kus oma jalgrattaid turvaliselt parkida.

Nurme arenduse majade arhitekt on Tormi Sooväli. Nurme 6 hoone fassaadil on kasutatud ainult ajas kestvaid ja taaskasutatavaid materjale nagu värvitud betoon, klaas ja puit. Fassaadi värvilahenduse kujundamisel on välditud värvide paljusust, jättes nii ruumi ümbritseva looduse poolt pakutavatele maalähedaste värvide esiletulemiseks. Parklakorruse välisseinad on kaetud naturaalset värvi puitlamellidega. Sama tooni puiduga on kaetud ka rõdude tagumised seinad.

Maastikukujunduse autoriks on maastikuarhitekt Piret Kümmel. Haljastuslahendus lähtub kodusest ja hubasest aedlinlikust miljööst – istutatakse viljapuid, viljapõõsaid, täiendavalt põõsaliike, mis pakuvad lõhna ja õiteilu. Majade ümber istutatakse erinevaid puid ja -põõsaid nagu õunapuu, ploomipuu, kirsipuu, kultuurpihlakas, sirel, põõsasmaran, must leeder, jasmiin, kukerpuu, kadakas, must sõstar, karusmari.

Nurme 6, 4 ja 2 kinnistute olemasolev kõrghaljastus (künnapuud, tammed, vahtrad, kuldkased, pärnad, haavad, kuused) kuulub loomulikult põhimahus säilitamisele. Nende puude külge kinnitatakse pesakastid väikelindudele ja hiljem tuleb kaskede alla lindude söögimaja (Nurme 2 kinnistule). Rattamaja katus haljastatakse ja selleks kasutatakse kukeharja matti.

Nurme 6 energiatõhusa koduga kaasnevad eeliseid:

 • maaküte
 • päikesepaneelid katusel
 • keskkonnasäästlik soojustagastusega ventilatsioon
 • läbimõeldud planeeringud
 • madalad ülalpidamiskulud
 • A-klassi energiamärgis

Nurme tänav 6 on elamu, mis paitab silma, muudab igapäevaelu hubaselt mugavaks ning kannab hoolt ka elanike väiksema keskkonnajalajälje eest. Maja ehitamisel oleme vältinud lahendusi, mis tõstavad põhjendamatult koduomaniku elamiskulusid. Projekteerimisel tehtud õiged tehnoloogiate ja materjalide valikud tagavad selle, et Nurme 6 maja elanikel on jõukohane oma kodu ja kodumaja eest hoolt kanda ka tulevikus.

Nurme 2, 4, 6
Kaunid keskkonnasõbralikud kodud rohelisusest pakatavas Keilas
 • A-energiaklass
 • Madalad ülalpidamiskulud
 • Maaküte
Külasta lehte

Kaart ja teenused

Kaunid keskkonnasõbralikud kodud rohelisusest pakatavas Keilas

Nurme tänav 6 on elamu, mis paitab silma, muudab igapäevaelu hubaselt mugavaks ning kannab hoolt ka elanike väiksema keskkonnajalajälje eest.

Ikoon_maaküte_punane.png
Maaküte

Ikoon_päikesepaneelid_punane.png
Päikesepaneelid

Ikoon_planeeringud.png
Läbimõeldud
planeeringud

Ikoon_madalad ülalpidamiskulud.png
Madalad
ülalpidamiskulud

Nurme 6 hoones on kõigest 18 korterit – täpselt õige hulk inimesi selleks, et luua ühtehoidev kogukond. Neljakordsest elegantsest korterelamust leiad 1- kuni 4-toalisi kortereid, mille suurused jäävad vahemikku 34- 76,5 ruutmeetrit. Põrandani ulatuvad kolmekordse klaaspaketiga aknad täidavad uue kodu loomuliku valgusega ja keskkonnasäästlik soojustagastusega ventilatsioon kannab hoolt selle eest, et uues kodus on õhk alati värske ja puhas.

Nurme arenduse põhiliseks kandvaks motiiviks sai säästlikkust au sees hoidev lähenemine. Nurme 6 A-energiaklassi maja on ühtmoodi nii keskkonna, kui ka sinu rahakoti sisu säästev ökoloogilise jätkusuutlikkuse tänapäevane lahendus. Maakütte vertikaalsete puuraukude kaudu ammutame vajamineva soojusenergia otse maa südamest, mis koos vesipõrandakütte lahendusega hoiab põrandad meeldivalt soojad aastaringselt. Katusel asuvad päikesepaneelid hoiavad üldelektrikulud madalad. Nurme 6 hoone fassaadil on kasutatud ainult ajas kestvaid ja taaskasutatavaid materjale nagu värvitud betoon, klaas ja puit.

Aktiivse eluviisiga inimeste rõõmuks rajame Nurme 6 hoone juurde rattamaja, mida hakkab katma värviküllane haljaskatus ja kus saad lisaks jalgrattale hoiustada ka lapsevankrit, tõukeratast või kelku. Sellega loome maja elanikele ideaalsed võimalused, et saaksid oma igapäevategemised võimalikult mugavalt aetud. Lisaks paigaldame õuealale välised jalgrataste parkimiskohad, et ka sinu külalistel oleks koht, kus oma jalgrattaid turvaliselt parkida.

Maaküte – soodsaimate püsikuludega küttelahendus

Nurme 6 hoone küttesüsteemiks oleme valinud maakütte. Maasoojuspumba  abil ammutame maapinna sisse salvestunud soojusenergiat ja suuname selle vesipõrandaküttesüsteemi. Maaküte on täna turul olevatest kütteviisidest soodsaimate püsikuludega, kaugküttest keskmiselt 25 - 45% soodsam. Lisaks võimaldab sama süsteem suvel kasutada hoones põrandajahutust, mis aitab vähendada ruumides suviseid kõrgemaid temperatuure. Maaküte on energiahinna muutustele vähem tundlik, kuna 75% energiast tuleb maa seest.

Tõhus ja energiasäästlik
küttelahendus

Keskkonnasõbralik - kütmine on
suitsu-, tolmu-, tahma- ja tuhavaba

Lisaks ruumide kütmisele
toodab sooja tarbevett

Vähene hooldusvajadus

Pikk eluiga

Mugav kasutadaTutvu
siseviimistluspakettidega

Siseviimistluspaketid

Köögimööbel


Nurme 6 arenduses on köögimööbel koos tehnikaga korterite hinnas!

Pakkumine kehtib ajavahemikus 15.04-23.06.2024 tehtud broneeringutele. Kampaaniapakkumine ei laiene eelnevatele broneeringutele või sõlmitud kokkulepetele. Täpsem info YIT Eesti müügispetsialistilt.

Sul on võimalik valida kolme köögi hulgast sulle sobivaim:

Nurme 6 kataloog

Tehniline kirjeldus

Vundament ja konstruktsioonid
Monteeritavatest betoonelementidest hoone. Hoonel on madalvundament.

Välisseinad
Välisseinad on monteeritavatest 3-kihilistest betoonelementidest. Soojustuskihi paksus 200mm (tarindi soojajuhtivus 0,16W/m2*K). Paneeli välispind on sile või reljeefne, viimistletud värviga.

Siseseinad
Korterite ja korterite ning üldalade vahelised seinad on monteeritavatest betoonelementidest (200mm). Korterite sisesed seinad on metallkarkassil kipsvaheseinad, mis on täidetud isolatsiooniga.

Üldkoridorid ja trepikoda
Trepikotta pääseb peauksest ja parkla kaudu. Loomulik valgus jõuab trepikotta läbi klaasfassaadi.

Loe lähemalt

    Finantseerimine

    Luminor_logo_2023.png

    Kodu aitab osta Luminor

    Pakkumine YIT KLIENDILE

    Swedbank_logo_2023.png

    Teenindame Sind eelisjärjekorras

    Pakkumine YIT KLIENDILE

    Finantsteenust pakuvad Swedbank AS, Luminor AS ja SEB. Tutvu tingimustega ja pea nõu.

    Terviklikud lähenemised loovad paremat tulevikku

    AS YIT Eesti on Eesti juhtivaid ehitusettevõtteid, mis kuulub Soome suurimasse ehitusteenuseid pakkuvasse kontserni YIT ja on tegutsenud 1991. aastast. 

    Ikoon_kogemus.png
    30+ aastat tegutsemist
    Eesti turul

    Ikoon_kodu.png
    4000+ kodu

    Ikoond_hooned.png
    700+ hoonet

    Ikoon_sport.png
    30+ staadionit
    ja spordihoonet

    Võta ühendust

    TEKKIS KÜSIMUS? KIRJUTA MEILE!

    Anna meile teada, millistest korteritest Sa huvitatud oled ja me võtame Sinuga ühendust.

    Nurme 6
    Soovin kasutada võimalust saada eksklusiivset teavet soodsatest pakkumistest, uutest projektidest ja uudiskirjadest ning muid huvitavaid elulisi nõuandeid või inspiratsiooni.

    Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

    Eva-Liisa Tamm
    Müügijuht
    Margit Kujala
    Müügispetsialist

    Arendajal on õigus muuta müümata korterite hindu.

    Kõik kodulehel olevad pildid on illustratiivsed.