26.02.2020

YIT läheb karjääriüritusele Võti Tulevikku 2020 tudengeid motiveerima

3.-5. märtsil 2020 toimub karjäärimess Võti Tulevikku, kus osaleb ka YIT Eesti. 3. märtsil leiab meid Tudengimajas messiboksist ja 4. märtsil on hea võimalus tulla YIT seminarile.

YIT osales karjäärimessil Võti Tulevikku ka aastal 2016

Võti Tulevikku karjäärimessi raames kolib YIT Eesti kaheks päevaks oma tegemised Tehnikaülikooli, kus tudengitele tutvustada oma ettevõtet ja meeskonda. 3. märtsil tule otsi Tudengimajast üles YIT messiboks, et saada rohkem infot YIT-sse praktikale ja tööle kandideerimise kohta. Juba enne karjäärimessi on mugav tutvuda praktikapakkumistega YIT kodulehel

4. märtsil algusega kell 16 on hea võimalus kuulata YIT seminari teemal „AS YIT Eesti: Rohkem kui lihtsalt ehitusettevõte.“ Seminari viivad läbi YIT Eesti ehitusvaldkonna juht Reimo Ehrstein ja tehnilise osakonna juht Mark Mihhailenko. Reimo ja Mark tutvustavad töö- ja karjäärivõimalusi suures ja rahvusvahelises korporatsioonis, missugustes valdkondades töötada saab ning kuidas suures organisatsioonis juhtida ehitusprojektide elukulgu. Registreeri YIT seminarile

Ootame kõiki huvilisi messile ja seminarile!

Kontakt

Annan nõusoleku enda isikuandmete salvestamiseks turunduslikel eesmärkidel (nt kampaaniate ja infokirjade saatmiseks).

Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

Müügikontori kontakt

YIT Eesti
Pärnu mnt 102b I korrus, 11312 Tallinn
Tööaeg: 8:30-17:00
Sulge
Me kasutame küpsiseid, et pakkuda Teile paremaid teenuseid.

YIT koos meie partneritega kogume küpsiste kasutamise kaudu andmeid, et pakkuda parimat võimalikku kasutajakogemust, kasutaja statistikat ja personaalselt Teile suunatud pakkumisi.

Valides "Nõustun" annate nõusoleku oma info kogumiseks. Küpsistest saate loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised.

Loe lähemalt