• Koduostu blogi
  • 29.07.2020
  • AS YIT Eesti
  • 298 vaatamist

Ruumika aiaga korter otse linna südames? Jah, see on võimalik!

Lihtsate paneelmajade aeg on möödanik: modernsetes elamukvartalites võib iga elanik tunda end kui eramajas, sest lisaks mugavale majapidamisele on võimalik nautida ka kõiki eramaja boonuseid nagu ruumikas roheala. Kadrioru pargi vahetusse lähedusse kerkiv Liikuri elamukvartal ühendab endas lasnamäelastele tuttava ja mugava kortermajalahenduse, millele annab lisaväärtust unikaalne aed.

Lasnamäe on tuntud oma kõrgete tornmajade poolest, kuid ka sealsed elanikud soovivad nautida rohelust ja õues aega veeta. Just sel põhjusel on YIT oma Liikuri uusarendusse planeerinud majade vahele suure sisehoovi. See on Lasnamäe kontekstis täiesti ainulaadne lahendus – ühegi teise kortermaja juures sellist aeda ei ole. 

Lasnamäe mõistes ebatavaliselt suurde aeda mahub nii laste mänguväljak, turnimisala, õunapuud ja sõstrapõõsad kui ka aiamajake pinksilaua ja lõõgastusalaga. Kvartalisse on juba asunud elama kümneid peresid, kes on täiesti vaimustuses erilise välimusega aiamajakesest, mis pakub mõnusat istumiskohta, võimalust lauatennist mängida ja pakkuda varju sademete või päikese eest. Turvalises sisehoovis jagub üksjagu tegemist mitte ainult lastele, vaid ka täiskasvanutele.  Lasnamäelased on harjunud naabritega tihedalt suhtlema ning selline ühine õueala muudab kogukonnatunnet veelgi tugevamaks.

Tänaseks on Liikuri kvartali kolmest majast kaks  juba valmis ning kolmas valmib aasta lõpuks, kuid kortereid on võimalik soetada juba täna. Koos aiaga moodustavad hooned ühtse terviku, kus saab rõõmu tunda eramaja luksusest, kuid seda korteri mugavuse hinnaga. Ka aed saab oktoobri lõpuks täielikult haljastatud, kuid tutvuda võib rohelise aiaalaga juba praegu.

Kontaktivorm

Annan nõusoleku enda isikuandmete salvestamiseks turunduslikel eesmärkidel (nt kampaaniate ja infokirjade saatmiseks).

Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

Müügikontori kontakt

AS YIT Eesti
Pärnu mnt 102b I korrus, 11312 Tallinn
Tööaeg: 8:30-17:00
Sulge
Me kasutame küpsiseid, et pakkuda Teile paremaid teenuseid.

YIT koos meie partneritega kogume küpsiste kasutamise kaudu andmeid, et pakkuda parimat võimalikku kasutajakogemust, kasutaja statistikat ja personaalselt Teile suunatud pakkumisi.

Valides "Nõustun" annate nõusoleku oma info kogumiseks. Küpsistest saate loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised.

Loe lähemalt