Local sites:
Corporate site:

Vibu 6

Põhja-Tallinn | Vibu 6, 10415 Tallinn

2 vaba korterit
4 - 4 tuba

PARKIMISKOHTADE ASUKOHT:
maa-aluses parklas

Ventilatsioonisüsteem:
korteripõhine soojustagastusega sundventilatsioon

Küttesüsteem:
põrandaküte, keskküte

Sissekolimiseks valmis
Põhja-Tallinn

Projekti informatsioon

Uus elamuarendus Merevärava kodud asub Lennusadama vahetus läheduses Kalamaja pargi kõrval. Vibu 6 paikneb ajalooliselt väärikas ja kauni miljööga Kalamaja piirkonnas. Projekt paistab silma maitseka modernse ning skandinaaviahõngulise arhitektuuri ja läbimõeldud ruumilahendustega. Merevärava kodu arendusprojekti moodustavad viis 4-korruselist ühe trepikojaga elamut. Hoonete vahel paiknevad puhkealad, laste mänguväljak ning privaatsed sisehoovid.

Loe veel

    Tehniline kirjeldus

    Konstruktsioonid. Hoonetel on madalvundamendid. Välisseinad ehitatakse mineraalvillaga soojustatud 3-kihilistest sandwich-tüüpi monteeritavatest raudbetoonpaneelidest või soojustatud ühekihilistest betoonpaneelidest, mis kaetakse fassaaditellisega. Kandvad siseseinad on ühekihilised betoonelementseinad, šahtid laotakse kergplokkidest. Korterite siseseinad rajatakse metallkarkassile kipsplaatidest. Vahelaed on isolatsioonikihi ja tasandusvaluga raudbetoonõõnespaneelid. Hoonetel on lamekatus.

    Vesi ja kanalisatsioon. Korteritesse on paigaldatud valged keraamilised valamud, klaasist dušiseinad või vann, valged kahesüsteemsed WC-potid, kangsegistid ning vee-ja kanaliotsad pesumasinale. Veevarustus ja kanalisatsioon on monteeritud täielikult seina ja põranda sisse. Korteri veetorustiku sisend asub vannitoa ripplae taga. Paigaldatud on avamis- ja sulgemiskraanid ning kaugloetavad veemõõdikud.

    Loe veel

    Dokumendid

    Kaart ja teenused

    FINANTSEERIMINE JA HINDAJA

    Juho Laurits
    Nordea koostööpartnerite projektijuht
    Ljudmilla Eljaste
    Swedbank erakliendihaldur
    Kersti Ivanov
    SEB partnersuhete juht
    Toomas Vaks
    Domus Kinnisvara hindaja

    Kontakt

    Annan nõusoleku enda isikuandmete salvestamiseks turunduslikel eesmärkidel (nt kampaaniate ja infokirjade saatmiseks).

    Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

    Müügikontori kontakt

    YIT Ehitus
    Pärnu mnt 102b I korrus, 11312 Tallinn
    Tööaeg: 8:30-17:00
    Sulge
    Sulge