Local sites:
Corporate site:
Kristiine

Projekti informatsioon

Vaiksele Algi tänavale on valmimas neli kolmekorruselist korterelamut. Koduse puitaiaga ümbritsetud hubased linnakodud on avara haljasalaga, kus asuvad laste mänguväljakud ja piirkonnale omane rohelus. Läbi avara hoovi viib looklev valgustatud jalgtee. Esimese korruse kodudes saab hommikukohvi juua päikeseküllasel puitpõrandaga terrassil, mis on ääristatud kauni haljastusega. Teise ja kolmanda korruse kodudes saab rohelust nautida päikesepoolsel rõdul. Algi majade arhitektuur on skandinaaviapärane ja kaasaegne.

Loe veel

    EELMÜÜK ON ALANUD! 

    Registreeri huvi ja
    osta eelmüügi hindadega! 

    Kontakt

    Dokumendid

    Tehniline kirjeldus

    Hoonete konstruktsioonid. Hoonetel on madalvundamendid. Välisseinad ehitatakse PIR soojustusega 3-kihilistest sandwich-tüüpi monteeritavatest raudbetoonpaneelidest, esimese korruse välisseinapaneelid kaetakse täiendavalt tellisplaadiga. Kandvad siseseinad on ühekihilised betoonelementseinad, šahtid laotakse kergplokkidest. Korterite siseseinad rajatakse metallkarkassile kipsplaatidest. Vahelaed on isolatsioonikihi ja tasandusvaluga raudbetoonõõnespaneelid. Hoonetel on lamekatus.

    Vesi ja kanalisatsioon. Korteritesse on paigaldatud valged keraamilised valamud, klaasist dušiseinad või vann, valged kahesüsteemsed WC-potid, kangsegistid ning vee- ja kanaliotsad pesumasinale.

    Veevarustus ja kanalisatsioon on monteeritud täielikult seina ja põranda sisse. Korteri veetorustiku sisend asub vannitoa ripplae taga.

    Paigaldatud on avamis- ja sulgemiskraanid ning kaugloetavad veemõõdikud.

    Loe veel

    Kaart ja teenused

    Müügispetsialistid

    Inga Viileberg
    Müügispetsialist
    Kristin Joa
    Müügispetsialist
    Margit Kujala
    Müügispetsialist Soome kliendile
    Tarvo Tuga
    Müügispetsialist
    Toomas Luht
    Müügispetsialist

    Kontakt

    Annan nõusoleku enda isikuandmete salvestamiseks turunduslikel eesmärkidel (nt kampaaniate ja infokirjade saatmiseks).

    Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

    Müügikontori kontakt

    YIT Ehitus
    Pärnu mnt 102b I korrus, 11312 Tallinn
    Tööaeg: 8:30-17:00
    Sulge
    Sulge