Hansa tee 1, 8 ja 10

Järveküla | Hansa tee 1,8 ja 10, 75301 Rae vald
Sissekolimiseks valmis
Vabade korterite arv:

2

Korterite arv kokku:

51

Tubade arv:

2 - 3

Rohkem detaile

Hakkame mugavalt elama!

 

Uue kodu rõõme saad täiel rinnal nautima hakata sissekolimise esimesest päevast ainult siis, kui seal on olemas köögimööbel koos tehnikaga, esikus garderoobid, vannitoas valamu- ja peeglikapid ja elutoas kardinad.

Elu teevad mugavamaks ka autode parkimiskohad ning panipaik jalgratastele või lapsekärule.

 

Pakkumine kehtib 1.10.2020 - 31.12.2020 sõlmitud tehingutele. Pakkumine ei kehti eelnevalt tehtud broneeringutele ja sõlmitud kokkulepetele.

Hansa tee 1, 8 ja 10

Uutesse 3-korruselistesse ühe trepikojaga korterelamutesse kavandatakse kokku 51 korterit, ühes majas 17 korterit. Valikus on 2-4-toalised korterid pindalaga 39,5- 76,1m². Esimese korruse kodudel on avatud valgusküllased terrassid, teise ja kolmanda korruse kodudel on rõdud. Valitud korterite juurde kuulub esimesel korrusel asuv praktiline panipaik. Korterielanike tarbeks rajatakse kinnistule väliskeskkonnale avatud 89 parkimiskohta.

Loe veel
Marjamaa
Asukoht
  • Läheduses asub mitmeid koole ja lasteaedu, kaubandus- ja spordikeskusi
  • Igapäevaste sisseostude tegemiseks asub meeldivalt lähedal Peetri Selver, lühikese autosõidu kaugusel ka Ülemiste keskus ning T1 Mall of Tallinn
  • Marjamaa kodud asuvad kesklinnast ligikaudu 20-minutilise autosõidu kaugusel
Külasta lehte

Hoone detailid

Vabade korterite arv:
2
Korterite arv kokku:
51
Tubade arv:
2 - 3
Ventilatsioonisüsteem:
Korteripõhine soojustagastusega sundventilatsioon
Küttesüsteem:
Gaasiküte, soojasõlm igas hoones
Energiaklass
B

Tehniline kirjeldus

Hoonete konstruktsioonid. Kannvundamentidele rajatavad kandvad seinakonstruktsioonid ja korterite vahelised seinad monteeritakse raudbetoon elementidest. Õõnespaneelidest vahelaed kaetakse kahe erineva isolatsioonikihi ja betoonist pealevalu plaadiga. Välisseintena kasutatakse Eestis toodetuid monteeritavaid puitkonstruktsioonil soojustatud seinaelemente fassaadilaudisega. Korteri siseseinad ehitatakse metallkarkassil kipsplaatidest ning šahtide seinad laotakse kergplokkidest. Hoonete sisetrepid rajatakse keskse monteeritava raudbetoon peatala ja betoonist astmeplaatidega. Lamekatused kaetakse rullmaterjalist katusekattega.

Rõdud ja aknad. Rõdud rajatakse terasest kandekarkassile paigaldatud betoonplaadiga. Rõdu põrandale antakse ühesuunaline kalle hoonest eemale. Hoonete esimestele korrustele rajatakse puitterrassid lillekastidega.

Korterite aknad on kavandatud horisontaalse jaotusega PVC profiilist akendena. Klaaspakett on kolmekordne kirka klaasiga, millest sisemine klaas on selektiivklaas.

Siseviimistlus. Korterite seinad ja laed on värvitud, põrandad on kaetud spoonparketiga. Pesuruumide põrandal on keraamiline plaat ning seinte keraamiline plaat ulatub kipsist ripplaeni.

LOE VEEL

TEKKIS KÜSIMUS? KIRJUTA MEILE!

Anna meile teada, millistest korteritest Sa huvitatud oled ja me võtame Sinuga ühendust.

Hansa tee 1 8 ja 10
Annan nõusoleku enda isikuandmete salvestamiseks turunduslikel eesmärkidel (nt kampaaniate ja infokirjade saatmiseks).

Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

Kairiin Kingumets
Müügispetsialist
Eva-Liisa Tamm
Müügispetsialist
Helina Toome
Müügispetsialist
Margit Kujala
Müügispetsialist Soome kliendile

Kontakt

Annan nõusoleku enda isikuandmete salvestamiseks turunduslikel eesmärkidel (nt kampaaniate ja infokirjade saatmiseks).

Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

Müügikontori kontakt

YIT Eesti
Pärnu mnt 102b I korrus, 11312 Tallinn
Tööaeg: 8:30-17:00
Sulge