Rae vald

Rae vald – armas koht nautimaks maakodu mugavusi linna lähistel

Uuenduslik Rae vald asub Tallinna lähistel Ülemiste järvest kagus. Tormiliselt arenev enam kui 17 000 elanikuga vald koosneb 5 omanäolisest alevikust ja 27 külast, mille aktiivsed inimesed tegutsevad ühtse kogukonna eest. Soodne asukoht ja ettevõtluskliima on muutnud paiga soosituks ka ettevõtjate ringkonnas. Siin asuvad nii kodumaised kui rahvusvahelised tegijad, sest nemadki peavad kiiret ühendust linnaga väärtuslikuks kvaliteediks. Vaheldusrikas maastik ja segametsad peidavad endas kaitse all olevaid haljastatud parke ja looduskaitseala, kus leidub ajalooliseid ohvrikive ja tammikuid.

Loe veel

Kontakt

Annan nõusoleku enda isikuandmete salvestamiseks turunduslikel eesmärkidel (nt kampaaniate ja infokirjade saatmiseks).

Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

Müügikontori kontakt

YIT Eesti
Pärnu mnt 102b I korrus, 11312 Tallinn
Tööaeg: 8:30-17:00
Sulge
Me kasutame küpsiseid, et pakkuda Teile paremaid teenuseid.

YIT koos meie partneritega kogume küpsiste kasutamise kaudu andmeid, et pakkuda parimat võimalikku kasutajakogemust, kasutaja statistikat ja personaalselt Teile suunatud pakkumisi.

Valides "Nõustun" annate nõusoleku oma info kogumiseks. Küpsistest saate loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised.

Loe lähemalt