Päevalille 17 kliendipäev 6.12 kell 16-19


Kolmapäeval, 6.12, toimub Päevalille 17 uusarenduses kliendipäev, kus tutvustame uusi kortereid ja avatud on värskelt valminud näidiskorter. Üllatusena tehakse kõigile kliendipäeva külastajatele kliendipäeva pakkumine, mis kehtib vaid piiratud aja.

Selleks, et teaksime Teie tulekuga arvestada, on vajalik eelnevalt külastuse aeg registreerida.

Võtame Teid vastu aadressil Päevalille 17, kus meie müügispetsialist aitab valida sobiva korteri 1-4-toaliste seast ja nõustab Teid tekkinud küsimustes. Infot kliendipäeva ja korterite broneerimise kohta saate helistades YIT Eesti müügiosakonna telefonil 6652177.

Registreeru kliendipäevale

Soovin kasutada võimalust saada eksklusiivset teavet soodsatest pakkumistest, uutest projektidest ja uudiskirjadest ning muid huvitavaid elulisi nõuandeid või inspiratsiooni.

Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

Eva-Liisa Tamm
Müügijuht
Margit Kujala
Müügispetsialist

Päevalille 17

Hubased kaasaegsete lahendustega korterid

Läbimõeldud planeeringutega Väike-Õismäe kodudes on ruumi pereliikmetele ja ühistele hetkedele sõprade seltsis. Sinu uues kodus on alati mõnus olla, sest tänu kaasaegsetele keskkonnasäästlikele tehnosüsteemidele õhk on meeldivalt värske ja toad soojad. Kütte- ja elektrikulude mõõtmiseks on igas korteris oma arvesti. B-energiaklassi hoone 70 kodu paiknevad 14 korrusel ning kahe lifti abil on liikumine korruste vahel lihtne ja kiire.

Tutvu Päevalille 17 arendusega