Nurme 6 kliendipäev
30.05 kell 11-13


Nurme 6 uusarenduse kliendipäeval tutvustame valmivaid kortereid ehitusjärgus olevas hoones.
Selleks, et teaksime Teie tulekuga arvestada, on vajalik eelnevalt külastuse aeg registreerida. Personaalse külastuse kellaaja kinnitab YIT müügiosakond.

Tulles kliendipäevale, kohtume eelnevalt kokku lepitud kellaajal ehitusplatsi värava ees, kust liigume koos edasi objektile. Kuna tegemist on ehitusplatsiga, ohutsoon, on objektile sisenemine keelatud ilma YIT töötajata.

Infot kliendipäeva ja korterite broneerimise kohta saate helistades YIT Eesti müügiosakonna telefonil 6652177.

Registreeru kliendipäevale

Soovin kasutada võimalust saada eksklusiivset teavet soodsatest pakkumistest, uutest projektidest ja uudiskirjadest ning muid huvitavaid elulisi nõuandeid või inspiratsiooni.

Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

Eva-Liisa Tamm
Müügijuht
Margit Kujala
Müügispetsialist

Nurme 6

A-energiaklassiga Nurme 6 maja on maakütte, päikesepaneelidega ja madalate ülalpidamiskuludega tulevikukodu.

Nurme 6 arenduse A-energiaklassiga maja on nii keskkonda kui ka sinu rahakotti säästev jätkusuutlik lahendus. Elegantses neljakordses liftiga kortermajas on kokku 18 1-4-toalist korterit, mille suurused jäävad vahemikku 34-76 ruutmeetrit. Fassaadil on kasutatud ajas kestvaid ja taaskasutatavaid materjale nagu värvitud betoon, klaas ja puit. Küttesüsteemiks on maaküte, tänu millele saavad korterite küttekulud olema 25-45% madalamad kaugkütte tänastest hindadest. Katusel asuvad päikesepaneelid hoiavad üldelektrikulud madalad.

Tutvu NURME 6 KORTERITEGA