Mündriku residents, Väike-Patarei 1/1

Kalamaja on üks vanimaid ja suurimaid piirkondi, mis juba 14. sajandil on märgitud kui Tallinna eeslinn. Mündriku arenduse kaevetöödel avastasime maapõuest tuhandeid keskaegseid leide, mistõttu see on äärmiselt huvitava ajalooga paik. Ka tänapäeva Kalamajas on säilinud endisaegsed värviliste ja romantilise puitlaudisega tööliselamud.

Mündriku residentsi kodud Väike-Patarei ja Jahu tänaval on inspireeritud Kalamaja loomingulisest olustikust, avatud kogukonnakultuurist ning mere rahust. Uued majad põimuvad olemasolevasse miljöösse ja pakuvad samas kaasaegse maja eeliseid. Mündriku residentsis on kokku seitse väikest privaatset kolme- ja neljakorruselist elumaja. Igas majas on vaid 8-15 korterit, mille terrassidelt pääseb avarasse Kalamajale iseloomuliku puitaiaga ümbritsetud sisehoovi. Nostalgilise haljastusega hoovis leidub ploomi- ja õunapuid, sireleid, pargiroose ja pojenge. Lastele on avar ja põnevate ajaviitevahenditega mänguväljak ja liikumishuvilistele võimlemisala. Rõdudelt avanevad vaated merele ja taamal paistavad ka vanalinna tornid. Interjööri iseloomustavad selged jooned ja vastandlikud toonid, ehedad materjalid ja kaasaegne lõppviimistlus. Mündriku residentsi kodud on 31-106 ruutmeetri suurused.

Mündriku residents
Tallinn
Estonia
2019
Housing

Kontaktivorm

Annan nõusoleku enda isikuandmete salvestamiseks turunduslikel eesmärkidel (nt kampaaniate ja infokirjade saatmiseks).

Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

Müügikontori kontakt

AS YIT Eesti
Pärnu mnt 102b I korrus, 11312 Tallinn
Tööaeg: 8:30-17:00
Sulge
Me kasutame küpsiseid, et pakkuda Teile paremaid teenuseid.

YIT koos meie partneritega kogume küpsiste kasutamise kaudu andmeid, et pakkuda parimat võimalikku kasutajakogemust, kasutaja statistikat ja personaalselt Teile suunatud pakkumisi.

Valides "Nõustun" annate nõusoleku oma info kogumiseks. Küpsistest saate loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised.

Loe lähemalt