Posti 8, 10, 12

Planeerimisjärgus
Korterite arv kokku:

54

Rohkem detaile

Kaunid keskkonnasõbralikud kodud rohelisusest pakatavas Keilas

Meil on häid uudiseid kõigile neile, kes on unistanud keskkonnasõbralikust kodust noorusliku hingega väikelinnas. Keilasse Posti tänavale on kerkimas kodukoht, mis paitab silma, muudab igapäevaelu hubaseks ja mugavaks ning kannab hoolt ka elanike väiksema keskkonnajalajälje eest.

Aadressil Posti tänav 8, 10 ja 12 kerkivad elegantse välisilmega neljakordsed kortermajad, mis saavad koduks kaasaegse A-energiaklassi maja mugavusi hindavatele peredele. Katusele paigaldatud paneelid ammutavad energiat päikesest ning hoiavad elektrikulud madalad.

Posti tänava korterite vee-, elektri- ja küttekulusid mõõdavad korteripõhised kaugloetavad arvestid. Keskkonnasäästlik soojustagastusega ventilatsioon kannab hoolt selle eest, et sinu uues kodus on õhk alati värske ja puhas ning ühtlase soojusega. Põrandani ulatuvad aknad aitavad täita sinu kodu loomuliku valgusega ning tänu vesipõrandaküttele naudid edaspidi aastaringselt sokivaba hooaega.

Posti tänava 1-4-toalised kodud on 34-77m2 suurused ning põhjalikult läbimõeldud planeeringuga. Kolm maja saavad koduks 54 perele. Igas hoones on kõigest 18 korterit – täpselt õige hulk inimesi selleks, et luua ühtehoidev kogukond.

Sinu uue kodu kaasaegse välisilme eest kandis hoolt arhitekt Tormi Sooväli, kes kombineeris hoone fassaadil ajatu ja hooldusvaba betooni ning rohelise väikelinna miljööga maitsekalt haakuva puitlaudise. Elamu välisilmele lisavad õhulisust klaaspiiretega rõdud. Iga korteriomanik saab soovi korral rõdu ka kinni klaasida, et tunda juba esimeste kevadiste päikesekiirte saatel rõõmu linnulaulust ja vaatest kaunilt haljastatud õuealale. Kortermajade avaras valgusküllases trepikojas vähendab jalavaeva lift. Iga hoone esimese korruse moodustab avatud parkla , mis sulandub end ümbritseva puitsõrestikuga ülejäänud hoonega elegantseks tervikuks.

Posti tänava uute majade elanikuna võid oma auto aga julgelt parkima jättagi – oleme loonud ideaalsed võimalused selleks, et saaksid oma igapäevategemised rattasadulas aetud. Rajame iga hoone juurde rattamaja, mida hakkab katma värviküllane haljaskatus. Lisaks paigaldame õuealale välised jalgrataste parkimiskohad, et ka sinu külalised saaksid oma kaherattalisi turvaliselt parkida.

Kui avastasid end unistamast ilusast kodust ja mugavast elust rohelisusest pakatavas Keilas, siis registreeri oma huvi juba täna. Nii saad tutvuda esimeste seas valmivate korterite plaanide ja hindadega ning valida oma perele täiuslik kodu.

Kaart ja teenused

Võta ühendust

Registreeri huvi

Aitäh, et projekti vastu huvi tunned! Meil läheb veel natuke aega, enne kui täpsemat infot jagada saame. Palun jäta aga oma kontaktid ning kuuled kindlasti esimesena, kui meil kõige uuemate projektide kohta uudiseid on!

Posti 8, 10, 12
Soovin kasutada võimalust saada eksklusiivset teavet soodsatest pakkumistest, uutest projektidest ja uudiskirjadest ning muid huvitavaid elulisi nõuandeid või inspiratsiooni.

Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

Eva-Liisa Tamm
Müügijuht
Margit Kujala
Müügispetsialist

Kõik kodulehel olevad pildid on illustratiivsed.