Põhja 12b

Sissekolimiseks valmis
Vabade korterite arv:

1

Korterite arv kokku:

37

Tubade arv:

1

Rohkem detaile

Moodne kodu otse Keila linna südames

Põhja tänav 12b majas on 29 korterit ja 8 külaliskorterit, mis on loodud järjest suurenevat investeerimiskorterite trendi silmas pidades. B-energiaklassiga maja korterid on 1-4-toalised ning nende suurused jäävad vahemikku 31 kuni 72 ruutmeetrit.

Põhja tänav, kuhu YIT on loomas uusi kaasaegseid kodusid, on üks Keila põhitänavaid. Kaasaegse kodu vahetusse lähedusse jääb kaks lasteaeda, suur mänguväljak ning mitmed suuremate poekettide esindajad nagu Rimi ja Selver.

Põhja 12b elumaja sulandub juba olemasolevate kodude miljööga, pakkudes samas kõiki uue maja eeliseid nagu läbimõeldud parkimine, energiatõhusus ning hea ventilatsioon. Planeeringute loomisel on arhitekt Janno Põldme lähtunud kaasaegsest põhjamaisest elustandardist, mida järgides on iga kodu saanud põhjamaiselt praktilise ja kompaktse planeeringu.

Maja esimese korruse tasapinnas hoone all ja kinnistul parklas on parkimiskohti 48 auto jaoks. Parkimiskohad asuvad tõkkepuuga eraldatud parklas. Panipaigad asuvad hoone esimesel korrusel eraldi ruumis. Kõikide täiskasvanute rõõmuks avaneb mängulises hoovis kaasaegsete puhkealadega mõnus roheala ning pere noorimatele loodud modernne mänguväljak. Kodu asub otse lasteaia kõrval, olles ideaalne elukoht peredele, kes armastavad aktiivset elustiili.

 • Kaasaegsel kodul on mitmeid eelised: läbimõeldud korterite planeeringud ja parkimiskohad, aktiivset eluviisi toetav hooviala ning oluliselt madalamad ülalpidamiskulud.

 • Põhja 12b naabriks on loovust arendava keskkonnaga lasteaed Vikerkaar ning 500m raadiusest võib leida mitmeid poode, kus teha oma igapäevased ostud.

 • Jalutuskäigu kaugusel asuvad kauni haljastusega Keskpark, Jõepark, terviserajad koos suusamäe ja discgolfiradadega ning ujula – kodu Keila südames toetab sinu aktiivset elustiili!

Hoone detailid

Vabade korterite arv:
1
Korterite arv kokku:
37
Tubade arv:
1
Parkimiskohtade asukoht:
esimese korruse tasapinnas hoone all, tõkkepuuga eraldatud parklas hoone kinnistul
Ventilatsioonisüsteem:
korteripõhine plaatsoojustagastusega ventilatsiooniseade
Küttesüsteem:
tsentraalne linna keskküte
Energiaklass
B

Kaart ja teenused

Kaasaegne kodu Keila linna keskpunktis

Hakkame mugavamalt elama! Läbimõeldud lahendustega kodu aadressiga Põhja 12b ootab sind.

Kodu keset linna

Kiire rongiühendus Tallinnaga

Peresõbralik keskkond

Kõik vajalik jalutuskäigu kaugusel

Mitmekülgsete võimalustega spordi- ja veekeskus

Jõeäärsed terviserajad ja rohelised pargid

Harjumaa üks suuremaid ja kaasaegsemaid koolimaju

Hea võimalus investeeringuks

Korterite müük - Uued korterid Keilas, Põhja 12b

Kas teadsid, et 9 koduotsijat 10-st otsib endale just rõduga korterit?

Põhja 12b majas on kõikidel korteritel ruumikad rõdud, kuhu rajada oma hubane olemine või lookas linnaaed.

Keila rongijaam

Sinu uuest kodust Põhja 12b majast on rongijaama vaid 1 km!

Rongisõit Keilast Tallinna kesklinna kestab vaid 40 minutit ning seda ummikuvabalt, keskkonnasõbralikult ja mugavalt, sest roolis istumise asemel saad seda aega tähendusrikkalt ära kasutada. Elektrirong Tallinnasse väljub päevas pea neljakümnel korral, pärast tööpäeva lõppu liigub Keila suunal rong iga 15-20 minuti järel. 

Keila Keskpark

Keila

Väikelinn Keila on rohelusest pakatav ja aktiivset eluviisi armastav kodukoht Harjumaal, millel on suurepärane ühendus Tallinnaga. Linna südameks on kauni haljastusega Keskpark, mille ümbrusesse jääb mitmeid poode, kohvikuid ning üks linna sümboleid – Keila Kultuurikeskus. Linna keskel asub ka kaasaegse turuplatsi ning silmapaistva kellatorniga raudteejaam, kust on võimalik keskkonnasõbralikult ning ummikuvabalt igal hommikul Tallinnasse sõita.

Loe veel

Keila

Väikelinn Keila on rohelusest pakatav ja aktiivset eluviisi armastav kodukoht Harjumaal, millel on suurepärane ühendus Tallinnaga. Linna südameks on kauni haljastusega Keskpark, mille ümbrusesse jääb mitmeid poode, kohvikuid ning üks linna sümboleid – Keila Kultuurikeskus. Linna keskel asub ka kaasaegse turuplatsi ning silmapaistva kellatorniga raudteejaam, kust on võimalik keskkonnasõbralikult ning ummikuvabalt igal hommikul Tallinnasse sõita.

Keila on armastatud oma mitmekülgsete sportimisvõimaluste poolest, mille loomisel on mõeldud iga spordiala harrastajatele: terviseradadel asub suusa- ja kelgumägi, erined aktiivseks liikumiseks mõeldud rajad nagu jooksurajad, maastikurattarada, suusarajad, rulluisurajad ning matkarada, kunstmuru ja murukattega jalgpalliväljak, laste seikluspark ning kaks täispikka discgolfirada. Lisaks on linnas jõusaali ning veekeskusega ujula, kus tegutseb mitmeid tantsu-, võimlemis- ja pallikoole lastele ning täiskasvanutele. Aktiivset vaba aja veetmist toetavad ka linnas asuv kultuurikeskus, kirik, Harjumaa muuseum, noortekeskus ning raamatukogu. Lähiaastatel on plaanis linna rajada loomelinnak ning kino ja kontserdisaaliga ostukeskus.

Keila purskkaev.jpg

Siseviimistlus

Arendajal on õigus muuta müümata korterite hindu.

    Finantseerimine

    TEKKIS KÜSIMUS? KIRJUTA MEILE!

    Anna meile teada, millistest korteritest Sa huvitatud oled ja me võtame Sinuga ühendust.

    Põhja 12B
    Soovin kasutada võimalust saada eksklusiivset teavet soodsatest pakkumistest, uutest projektidest ja uudiskirjadest ning muid huvitavaid elulisi nõuandeid või inspiratsiooni.

    Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

    Eva-Liisa Tamm
    Müügijuht
    Margit Kujala
    Müügispetsialist

    Kõik kodulehel olevad pildid on illustratiivsed.

    Exit intent offer