Jaama 167 kliendipäev 16.03 kell 11-14


Laupäeval, 16.03 , toimub Jaama 167 uusarenduses kliendipäev, kus tutvustame uusi kortereid ja avatud on näidiskorterid. Üllatusena tehakse kõigile kliendipäeva külastajatele kliendipäeva pakkumine, mis kehtib vaid piiratud aja.

Selleks, et teaksime Teie tulekuga arvestada, on vajalik eelnevalt külastuse aeg registreerida.

Võtame Teid vastu aadressil Jaama 167, kus meie müügispetsialist aitab valida sobiva korteri 1-4-toaliste seast ja nõustab Teid tekkinud küsimustes. Infot kliendipäeva ja korterite broneerimise kohta saate helistades YIT Eesti müügiosakonna telefonil 6652177.

Registreeru kliendipäevale

Soovin kasutada võimalust saada eksklusiivset teavet soodsatest pakkumistest, uutest projektidest ja uudiskirjadest ning muid huvitavaid elulisi nõuandeid või inspiratsiooni.

Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

Eva-Liisa Tamm
Müügijuht
Margit Kujala
Müügispetsialist

Jaama 167

Uued korterid Tartus pakuvad avarust ja kvaliteetaega lähedastega

Annelinna uues seitsme korrusega majas on ühtekokku 61 ühe- kuni neljatoalist korterit, millest kõigil on ruumikas terrass, rõdu või prantsuse rõdu. Prantsuse rõdud pakuvad rohket loomulikku valgust, ruumikamad rõdud on hea paik, kus tervitada algavat päeva kohviga ning avarad kuni 24 m² terrassid on ideaalsed suurema seltskonna võõrustamiseks. Madalate kommunaalkuludega B-energiaklassi majas kannab kodusooja eest hoolt vesipõrandaküte, et saaksid kasvõi aastaringselt soojadel põrandatel sokivaba elu nautida.

 

Tutvu Jaama 167 arendusega