Tallinna Lennujaama lennuliiklusala

Laiendati lennuvälja asfalteeritud lennuliiklusala ja tugevdati olemasoleva lennuraja aluspõhja. Rajati teenindusteed, lumesulavete ärajuhtimis-ja lumesulatusplatsid, alad lennukimootorite katsetamiseks, tuletõrjeõppuste tsoonid, lennuvälja hooldustehnika manööverdamiseks vajalikud piirkonnad, samuti lennuvälja tööplatsi betoonkatte ja perroonialad. Tallinna lennujaamas ehitati välja uus maapealsete tulede süsteem, mis põhineb ainult LED-tehnoloogial. See on lennundusvaldkonna nüüdisaegseim tehnoloogia, mida kohtab harva.

Tallinna Lennujaama lennuliiklusala renoveerimine
AS Tallinna Lennujaam
Tallinn
Estonia
2018
Infra

Kontakt

Annan nõusoleku enda isikuandmete salvestamiseks turunduslikel eesmärkidel (nt kampaaniate ja infokirjade saatmiseks).

Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

Müügikontori kontakt

YIT Eesti
Pärnu mnt 102b I korrus, 11312 Tallinn
Tööaeg: 8:30-17:00
Sulge
Me kasutame küpsiseid, et pakkuda Teile paremaid teenuseid.

YIT koos meie partneritega kogume küpsiste kasutamise kaudu andmeid, et pakkuda parimat võimalikku kasutajakogemust, kasutaja statistikat ja personaalselt Teile suunatud pakkumisi.

Valides "Nõustun" annate nõusoleku oma info kogumiseks. Küpsistest saate loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised.

Loe lähemalt