• EE Articles
  • Uudised
  • Pressiteated
  • 18.12.2019

Pressiteade: YIT Eesti infra tegevusvaldkonda asus juhtima Veikko Vapper

YIT Eesti infra tegevusvaldkonna juhina alustas Veikko Vapper, kellel on 20-aastane infrastruktuuri ehituse kogemus.

“Soovime YIT Eesti mõjukat positsiooni Eesti turul veelgi tugevdada ja Veikko pikaajalisele kogemusele tuginedes klientidele veel laiemat toodete ja teenuste valikut pakkuda,” sõnas YIT Eesti tegevjuht Margus Põim.

Veikko Vapper on töötanud viimased 2 aastat YIT Eesti taristuprojektide juhina, sellele eelnevad 11 aastat Lemminkäinen Eesti Baltikumi tsiviilehituse piirkonnajuhi ja projektijuhina.

“Mul on väga hea meel panustada oma kogemustega Eesti ühe suurema ehitus-, kinnisvara- ja taristuehituse ettevõtte arengusse. Arvestades YIT grupi strateegiat ja ehitusturu tulevikku, keskendun taristuehituse arendamisele koostöös hoonete ja kinnisvaraarenduse valdkondadega ning  keskkonnasäästlike linnakeskkondade loomisele,” kommenteeris äsja uues ametis alustanud Veikko Vapper.

YIT Eesti põhilised tegevusvaldkonnad on taristuehitus, korterite, äripindade ja terviklike piirkondade arendamine ning ehitamine. YIT Eesti kuulub Eesti kolme suurima ehitusettevõtte ja kinnisvaraarendaja hulka ning on infrastruktuuri ehituses üks turu liidritest. AS-is YIT Eesti töötab 392 inimest.

 

YIT on suurim Soome ja oluline Põhja-Euroopa ehitusettevõte. Me arendame ja ehitame kortereid, äripindu ja terveid piirkondi. Lisaks sellele oleme nõudliku infrastruktuuri rajajad ja teekatete ehitamise spetsialistid. Koos klientidega loovad meie ligi 10 000 professionaali senisest funktsionaalsemaid, atraktiivsemaid ja jätkusuutlikumaid linnu ja elukeskkondi. Tegutseme 11 riigis: Soomes, Venemaal, Skandinaavias, Balti riikides, Tšehhis, Slovakkias ja Poolas. Uus YIT sündis, kui enam kui saja-aastased YIT Oy ja Lemminkäinen Oy 2018. aasta 1. veebruaril ühinesid. Meie viimati esitatud 2018. aasta pro forma käive oli ligikaudu 3,2 miljardit eurot. YIT Oy aktsia on noteeritud Helsingi Nasdaq OMX börsil www.yitgroup.com.  

 

Lisainformatsioon: 

Kadi Aljas

YIT Eesti turunduse spetsialist

Tel 665 2100

kadi.aljas@yit.ee