04.12.2019
  • AS YIT Eesti

Särav tudengimõte 2019

YIT töötaja Erik Teder pälvis esseekonkursil Särav tudengimõte 2019 auhinnalise teise koha.

Ehitusinseneeria valdkonda käsitleval esseekonkursil Särav tudengimõte 2019 saavutas teise koha YIT töötaja, Mündriku objektijuht Erik Teder, kes on ühtlasi ka TalTech-i inseneriteaduskonna tudeng ja samanimelise üliõpilaskogu juhatuse esimees.

Konkursil auhinnalise teise koha pälvinud YIT töötaja Erik Teder kirjutas essee teemal „Kuidas insener saab panustada Eesti majanduse arengusse?“ Essee põhisõnum on, et inseneride teadmiste abil on tark panustada riigi majandusse. Eriku sõnul on just tehniliselt keerukate toodete ja teenuste eksportimine kasulik ja panustamist väärt tegevus.

TalTech-i Inseneriteaduskonna üliõpilaskogu korraldas koostöös Äripäevaga esseekonkursi Särav tudengimõte 2019. Konkursil osalemiseks tuli kirjutada 3000-6000 tähemärgi pikkune essee teemal: „Kuidas insener saab panustada Eesti majanduse arengusse?“ või „Inseneeria tulevik: milline on jätkusuutlik inseneeria?“. Esseekonkursil osales ligikaudu 20-30 tudengit.

Oleme uhked oma tegusate ja aktiivsete töötajate üle!

Soovime Erikule edu ja lennukaid ideid edaspidiseks.

Kontakt

Annan nõusoleku enda isikuandmete salvestamiseks turunduslikel eesmärkidel (nt kampaaniate ja infokirjade saatmiseks).

Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

Müügikontori kontakt

YIT Eesti
Pärnu mnt 102b I korrus, 11312 Tallinn
Tööaeg: 8:30-17:00
Sulge