28.05.2018
  • EE Articles

Järelkaja: AS YIT Infra Eesti pani õla alla TTÜ tudengite korraldatud terassildade võistlusele BRICO 2018

YIT Infra Eesti AS ulatas abikäe TTÜ inseneritudengite korraldatud rahvusvahelisele terassildade võistlusele BRICO 2018, mis tänavu toimus kolmandat korda. Sellel aastal jõudis lõppvõistlusele 7 meeskonda viiest riigist.

Ettevõtmisel on osalenud üle 10 Euroopa riigi, kusjuures sellel aastal lisandus nimekirja ka Austraalia. Tänavu viis võidu koju Austria Grazi ülikool, teine koht läks Leetu Kaunase tehnikaülikooli ning kolmanda koha pälvis Poola Bialystoki tehnikaülikool. Terassildade võistluse BRICO 2018 projektijuht Karl Sachris selgitab, et esimese ja teise koha vahel toimus tihe rebimine, ülejäänud võistkonnad olid tunduvalt nõrgemad. Ka eriauhinnad viisid koju esimene ja teine koht.

Võistluse pildigalerii on leitav BRICO 2018 kodulehe aadressilt brico.ee/galleries .

Kontakt

Annan nõusoleku enda isikuandmete salvestamiseks turunduslikel eesmärkidel (nt kampaaniate ja infokirjade saatmiseks).

Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

Müügikontori kontakt

YIT Eesti
Pärnu mnt 102b I korrus, 11312 Tallinn
Tööaeg: 8:30-17:00
Sulge
Me kasutame küpsiseid, et pakkuda Teile paremaid teenuseid.

YIT koos meie partneritega kogume küpsiste kasutamise kaudu andmeid, et pakkuda parimat võimalikku kasutajakogemust, kasutaja statistikat ja personaalselt Teile suunatud pakkumisi.

Valides "Nõustun" annate nõusoleku oma info kogumiseks. Küpsistest saate loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised.

Loe lähemalt