20.11.2018
  • EE Articles

YIT Infra rekonstrueeritud Juurdeveo tänav on liiklusele avatud

Juurdeveo tänav on liiklusele avatud ja tööd jätkuvad Saku tänava ulatuses.

Põhjaliku remondi läbi teinud Juurdeveo ja Türi tänavad lisavad ümbruskonda liiklusohutust. Juurdeveo tänav on liiklusele avatud ja tööd jätkuvad Saku tänava ulatuses.

Juurdeveo tänavast valmis ühesuunaline asfalteeritud sõidutee, mille servadesse tähistati jalgrattarajad. Tänava mõlemal pool on kõnniteed ja lisaks loodi ka parkimistaskud. Ülekäigurajad on varustatud erivalgustusega ning vaegnägijate jaoks paigaldati ülekäiguradadele ka braikivid.

Tallinna kommunaalameti tellimusel YIT Infra Eesti AS. Samas piirkonnas asuva Türi tänava remont Juurdeveo ja Saku tänava vahel veel jätkub.

Allikas: Pealinn

Kontakt

Annan nõusoleku enda isikuandmete salvestamiseks turunduslikel eesmärkidel (nt kampaaniate ja infokirjade saatmiseks).

Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

Müügikontori kontakt

YIT Eesti
Pärnu mnt 102b I korrus, 11312 Tallinn
Tööaeg: 8:30-17:00
Sulge
Me kasutame küpsiseid, et pakkuda Teile paremaid teenuseid.

YIT koos meie partneritega kogume küpsiste kasutamise kaudu andmeid, et pakkuda parimat võimalikku kasutajakogemust, kasutaja statistikat ja personaalselt Teile suunatud pakkumisi.

Valides "Nõustun" annate nõusoleku oma info kogumiseks. Küpsistest saate loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised.

Loe lähemalt