27.02.2017
  • EE Articles

Tartu linna parimad ehitised aastal 2016

Tartu Linnavalitsus kinnitas konkursi „Aasta parim ehitis 2016“ võitjad. Uute ühiskondlike hoonete alagrupis märgiti ära YIT Ehituse poolt ehitatud Rahvusarhiiv aadressil Nooruse tn 3.

„Möödunud aasta oli arhitektuurses mõttes Tartule erakordne. Valmisid peaaegu sajand oma päriskodu oodanud Eesti Rahva Muuseumi uus hoone ja Rahvusarhiivi Noora. Ent olulised on ka Tartu kesklinnale uue näo andnud Kvartali keskuse ja mitmete teiste väga hea arhitektuuriga hoonete lisandumine linna,“ kommenteeris konkursi žürii esimees abilinnapea Jarno Laur.

Allikas: [ http://www.tartu.ee/et/uudised/tartu-2016-aasta-parimad-ehitised-on-selgunud
Allika galerii:[ http://www.tartu.ee/et/konkursi-aasta-parim-ehitis-2016-voitjad ]

Kontakt

Annan nõusoleku enda isikuandmete salvestamiseks turunduslikel eesmärkidel (nt kampaaniate ja infokirjade saatmiseks).

Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

Müügikontori kontakt

YIT Eesti
Pärnu mnt 102b I korrus, 11312 Tallinn
Tööaeg: 8:30-17:00
Sulge
Me kasutame küpsiseid, et pakkuda Teile paremaid teenuseid.

YIT koos meie partneritega kogume küpsiste kasutamise kaudu andmeid, et pakkuda parimat võimalikku kasutajakogemust, kasutaja statistikat ja personaalselt Teile suunatud pakkumisi.

Valides "Nõustun" annate nõusoleku oma info kogumiseks. Küpsistest saate loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised.

Loe lähemalt