• EE Articles
  • Pressiteated
  • 20.04.2017

Pressiteade: YIT esitleb sisustusmessil nutikat kodu

21.-23.aprillil sisutusmessil Interjööri 2017 esitleb YIT nutika kodu sisustuslahendusi.

YIT Ehituse messistendis saab vaadata, kuidas kompaktses ühetoalises kodus mugav voodi, söögilaud ja muu vajalik ära mahutada ning samas kodu avara ja kaasaegsena hoida. 

“Oleme astunud sammu edasi ja anname koduostjatele inspiratsiooni, kuidas ruumi praktiliselt kasutada ja oma kodu nutikate lahendustega sisustada,” sõnas YIT Ehituse müügi- ja klienditeeninduse osakonna juht Ingrit Asavi, kelle sõnul on valmis sisustatud korterid üha populaarsemad.

YIT sisekujundaja Greete Mätase sõnul saab ühetoalisesse funktsionaalsesse korterisse paigutada kõik vajaliku ära, jättes kodu puhtaks ja stiilseks. “Sellise lahenduse mõte on, et kodu mõjuks kaasaegselt ja modernselt,” rääkis Mätas. Et mugav madratsiga voodi võtab palju ruumi, on voodi ehitatud selliselt, et saab peale magamist lükata seina sisse ja alt avaneb hoopis diivan. Söögilaua saab peale kasutamist klapina üles lükata ja ruum jääb avar. Ka teleri ja muu tehnika saab kavalalt külgliuguste taha peita. Kompaktses garderoobis saab peegli vajadusel välja tõmmata. 

YIT nutikas kodu on sisustusmessil Interjöör avatud kõigile huvilistele kuni pühapäevani. 

YIT Ehitus AS on Eesti juhtivaid ehitusettevõtteid, mis kuulub Soome ehitusteenuseid pakkuvasse kontserni YIT. YIT kontsern on säästlikke linnakeskkondi loov ehitussektori liider, kes ehitab elamuid, ärihooneid, taristut ja terveid piirkondi. YIT keskendub sellele, et pakkuda esmaklassilist kliendikogemust ja kõrget kvaliteeti ning tagada oma mitmekülgse asjatundlikkuse järjepidev areng. YIT tegutseb Soomes, Venemaal, Baltimaades, Tšehhis, Slovakkias ja Poolas. Ettevõtte eesmärgiks on olla kogu aeg sammu võrra ees, hoolides samas nii oma klientidest, partneritest kui ka töötajatest. YIT-l on rohkem kui 5300 töötajat kaheksas riigis. 2016. aastal oli müügitulu peaaegu 1,8 miljardit eurot. Ettevõtte aktsiad on noteeritud Nasdaq OMX Helsinki börsil. www.yitgroup.com

Lisainfo:

Kadi Aljas
AS YIT Ehitus turunduse spetsialist
Tel 6652100
kadi.aljas@yit.ee