07.04.2016
  • EE Articles

Praktika AS-s YIT Ehitus

YIT Ehitus AS osales karjäärimessil „Võti Tulevikku 2016“, mis toimus 1. - 2. märtsil Tallinna Tehnikaülikoolis, kuhu tuli kokku enam kui 80 ettevõtet ning üle 3000 tudengi.

Üritus tõi kokku tudengid ja ettevõtted, eesmärgiga luua vahetu kontakt edukate praktika- ja töölepingute sõlmimiseks. YIT Ehitus pakkus noortele praktikavõimalusi ettevõttes objektiinsenerina, eelarvestajana ning abilisena kinnisvaraarenduse ning müügi- ja turundusosakonnas. 

Meile on tänaseks laekunud üle 30 praktikaavalduse ning hetkel on kokkulepped sõlmitud 4 praktikandiga objektidele. Praktikaperioodi algab juunist kui tudengitel on eksamisessioon edukalt lõpetatud.

Kontakt

Annan nõusoleku enda isikuandmete salvestamiseks turunduslikel eesmärkidel (nt kampaaniate ja infokirjade saatmiseks).

Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

Müügikontori kontakt

YIT Eesti
Pärnu mnt 102b I korrus, 11312 Tallinn
Tööaeg: 8:30-17:00
Sulge
Me kasutame küpsiseid, et pakkuda Teile paremaid teenuseid.

YIT koos meie partneritega kogume küpsiste kasutamise kaudu andmeid, et pakkuda parimat võimalikku kasutajakogemust, kasutaja statistikat ja personaalselt Teile suunatud pakkumisi.

Valides "Nõustun" annate nõusoleku oma info kogumiseks. Küpsistest saate loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised.

Loe lähemalt