06.04.2016
  • EE Articles

Betooni tänaval asuva Nordneti logistikakeskuse ehitustööd lõpetatud

Augustis 2015 alustas YIT Ehitus Nordneti logistikakeskuse külmhoone laiendus- ehitustöödega aadressil Betooni tn 1b.

Nordneti logistikakeskuse laiendamine loob tellija sõnutsi uusi võimalusi sügavkülmutatud toidukaupade lao- ja terminaliteenuse osutamisel ja ettevõtte jätkusuutliku äritegevuse tagamisel. Külmhoone laiendamisega aitame kaasa, et teenindada kliente senisest veelgi efektiivsemalt ja kvaliteetsemalt.

Nordneti külmhoone laienduse netopind on ca 3 500 m².  Juurdeehituse mahtu kuulub külmhoone laiendus koos külmaseadmete ruumi ja akutõstukite laadimise ruumiga. Rajatakse asfaltplatsid koos drenaaži ja välisvalgustusega ning gaasi, elektri, veevarustuse, kanalisatsiooni ja sademevee kanalisatsiooni võrgud külmhoone laiendusele vajalikus mahus.

Ehitustööd on tellijale AS-i YIT Ehitus poolt värskelt üle antud.

Kontakt

Annan nõusoleku enda isikuandmete salvestamiseks turunduslikel eesmärkidel (nt kampaaniate ja infokirjade saatmiseks).

Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

Müügikontori kontakt

YIT Eesti
Pärnu mnt 102b I korrus, 11312 Tallinn
Tööaeg: 8:30-17:00
Sulge
Me kasutame küpsiseid, et pakkuda Teile paremaid teenuseid.

YIT koos meie partneritega kogume küpsiste kasutamise kaudu andmeid, et pakkuda parimat võimalikku kasutajakogemust, kasutaja statistikat ja personaalselt Teile suunatud pakkumisi.

Valides "Nõustun" annate nõusoleku oma info kogumiseks. Küpsistest saate loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised.

Loe lähemalt