03.09.2015
  • EE Articles

Võru operatiivteenistuste ühishoone avatud

YIT Ehituse rajatud Võru operatiivteenistuste ühishoone, mis parandab päästjate ja politseinike töö -ja olmetingimusi ning aitab operatiivsemalt reageerida väljakutsetele, on pidulikult avatud ja kasutusse võetud

Hoone avamistseremoonial 25. augustil ütles siseminister Hanno Pevkur, et eesmärgiks oli ehitada optimaalsete kuludega hoonete kompleks, mis oleks sobilik Politsei- ja Piirivalveameti ning Päästeameti funktsioonidest tulenevaks tööks ja madalate ülalpidamiskuludega. Täpselt selline uus hoone ka saigi, lisas minister. 

Riigi Kinnisvara ASi juhtimisel Räpina maantee 20a/20b kinnistule ehitatud hoonekompleks koosneb 3-korruselisest hoonest. Uues ühishoones asuvad politseinike ja päästjate tööruumid ja garaažid, kodakondsus- ja migratsiooniosakonna teenindussaal ning arestimaja ja kainestusmaja. Lisaks on kinnistule rajatud päästetööde õppetorn, sõidukite varjualune koos asitõendite hoidlaga ning parkla koos elektriautode laadimispunktidega.

Ühishoone suurus on 4 573 ruutmeetrit ning selles on töökohti 125 inimesele. Arestimajas ja kainestusmajas on ruumi 32 kinnipeetavatele. Hoone on projekteerinud Resand AS. Ehitustöid teostas YIT Ehitus AS. Projekti kogumaksumuseks kujunes 6,24 miljonit eurot.

Loe ka:

http://rkas.ee/riigi-kinnisvarast/uudised/vorus-avati-operatiivteenistuste-uhishoone

http://www.vorumaateataja.ee/ee/60-uudised/13061-paasteametniku-surm-varjutas-voru-uue-politsei-ja-paastehoone-avamist

Kontakt

Annan nõusoleku enda isikuandmete salvestamiseks turunduslikel eesmärkidel (nt kampaaniate ja infokirjade saatmiseks).

Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

Müügikontori kontakt

YIT Eesti
Pärnu mnt 102b I korrus, 11312 Tallinn
Tööaeg: 8:30-17:00
Sulge
Me kasutame küpsiseid, et pakkuda Teile paremaid teenuseid.

YIT koos meie partneritega kogume küpsiste kasutamise kaudu andmeid, et pakkuda parimat võimalikku kasutajakogemust, kasutaja statistikat ja personaalselt Teile suunatud pakkumisi.

Valides "Nõustun" annate nõusoleku oma info kogumiseks. Küpsistest saate loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised.

Loe lähemalt