• EE Articles
  • 21.12.2015

AS-i YIT Ehitus jõulukiri 2015

Jõulutervitused AS-ilt YIT Ehitus

Austatud koostööpartner ja klient!

Täname Teid usalduse ja hea koostöö eest 2015. aastal!

Head inimesed, olgu jõuluaeg täis kodusoojust, küünlasära ja hingerahu! Soovime, et jätkuvas koostöös meie plaanid teostuvad ning tulemused toovad rõõmu ja rahulolu kõigile!

Edukat ja külluslikku uut aastat!

ASTUME TAASKORD AASTAVAHETUSE LÄVEPAKULE. JA NAGU SEL PUHUL KOMBEKS - VAATAME TAGASI MÖÖDUNULE, TUNNEME RÕÕMU KORDALÄINUST JA SEAME UUSI SIHTE EDASISEKS.

On teada, et ehitajal on „palgapäev“, kui tellijale antakse üle valminud ehitusobjekt. Tunneme rahulolu ja uhkust kõigi aasta jooksul valminud haldus-, äri- ja haridushoonete üle. Valgeranna golfihoone Pärnumaal lõpetasime veebruaris ja aasta lõpus esitati golfikeskus arhitektuuriauhinna nominendiks. Tartu avavangla avati aprillis, Võru Politsei- ja Päästeameti ühishoone augustis, Tartumaal Maarjamaa hariduskolleegiumi õppe- elukeskkond detsembris.

Lõpusirgel on Tartus Rahvusarhiivi ehitus, mis baseerub innovaatilisel BIM-mudeldamisel. Järgneva aasta alguses saab uuendatud välisilme ja siselahenduse Tartu Kaubamaja- ehitaja jaoks väljakutse, et igapäevane kaubandustegevus kulgeks sujuvalt ehitusprotsessiga paralleelselt. Tallinnas on ehitusjärgus kaks eksklusiivset ja energiasäästlikku hoonet perspektiivses linnapiirkonnas Admiraliteedi basseinide vahetus läheduses - Promenaadi maja ning ärihoone Explorer.

Oleme rahul, et sel aastal algas YIT Ehituse heategevuslik hoogtöö „Heategu 2015“, mille eesmärgiks on toetada missioonitundega ühinguid, kes kannavad hoolt, et hädasolijatel oleks oma pere, kodu ja katus pea kohal! YIT annetus läheb korteriostjate valikul kas MTÜ-le Igale Lapsele Pere, Peeteli Kiriku Sotsiaalkeskusele või Varjupaikade MTÜ-le. Soovime heategijatele häid pühi ja loodame, et meie panus aitab tuua sära silma nii mõnelegi lapsele ja loomale!

Rõõmustame koos ligi paarisaja perega, kes saavad jõulusid tähistada YIT ehitatud uues kodus. Uusi laias valikus kortereid pakume Tallinna eri piirkondades. Meie elamuarendustena on hetkel töös Merevärava kodud Kalamajas, modernsed avarad korterid Kakumäel, eksklusiivsed korterid Jakobsoni tänaval Kesklinnas ning Saani tänaval Kelmikülas südalinna pakutavaid eeliseid hindavale kliendile.

YIT Ehitus on oma eelkäijate kaudu tegutsenud ehitustandril ligi veerand sajandit - 2016. aastal tähistame ettevõtte 25. tegevusaastat. Oleme selle aja jooksul ehitanud enam kui 600 objekti- erilaadseid avalikke, elu- ja ärihooneid ning rajatisi. Meie ehitatud korterelamutes on leidnud kodu üle 2000 pere. Mõtleme tänutundega kõigile kaasteelistele, kes läbi muutuvate aegade on pühendanud energiat, teadmisi, oskusi, et ettevõte jätkusuutlikult ja pikaajaliselt on toiminud. Aitüma!

Teie YIT Ehitus AS

Ava uudiskiri siit.